MHP Gökçebey’de seçim çalışmalarına hız verdi

MHP Zonguldak milletvekili adayı İsmet Karcı Gökçebey seçim bürosu açarak çalışmalara başladı. Gökçebey in tek milletvekili adayı Karcı ilçemin sorunlarını biliyorum bu sorunları çözebilecek güce partim ve ben sahibim dedi. Yaptığım ziyaretlerde halkımın gösterdiği ilgi ve samimiyet ten çok mutlu oldum. Ben Gökçebeylilerden şunu özellikle rica ediyorum adayınız Karcı’ya sahip çıkarak tüm siyasi partilere ders vermelerini Gökçebey’inde siyaset sahnesinde var olduğunu göstermelerini istiyorum”dedi.


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-05-03
Bu haber 2051 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 796
  Toplam: 5610097
   Online :

  94 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

PAŞA 2011-05-18 :

Sayın KARCI partimizin gökçebeyden bir millet vekili adayı göstermesi oldukca sevindirici bir durum.Fakat siz bir millet velikili adayı olmuşsunuz heleki böylesine yüce bir partiden size ülkücülük anlatmak hadimize degildir lakin bizim bildigimiz ülkücülükde aslaki menfi çıkarlar gözetilmez söz konusu olan üç beş oy ise hiç tenezül edilmemesi gerekir die düşünüyorum pekala bu akp liler gerçekden partimize gönül verdikleri için mi yoksa menfi çıkarları için mi sizin yanınıza geldiler. Bu akp liler partimize kayıtlı mı kayıtlı iseler nezaman kayıt oldular araçları kiralandıkdan sonramı öncemi(PARTİMİZE YARAR DAN ÇOK ZARARLARI OLACAGINA İNANIYOR VE GURURLA BİR MHP SEVDALISI OLARAK SÖYLÜYORUM Kİ BU DURUM BİZİ HAYLİ ÜZMÜŞ VE DÜŞÜNDÜRMÜŞTÜR.)


Ali Veli 2011-05-06 :

Başarılar diliyorum. Gökçebey Size sahip çıkarak bu güzel fırsatı değerlendirmelidir. Öyle olacağına da inancım tam... Allah utandırmasın....


ismet karcı 2011-05-03 :

Sadi bey sitenizde bizlere yer verdıgınız için çok teşekkür ederim.Ben ve Partım Gökçebey'e verdiği önemi bir Millet Vekili vermekle Gökçebey'e olan sevgisini kanitlamiştır şimdi görev Gökçebey halkınındır.Millet Vekili Adayı KARCI'ya sahip çikarak tüm siyası partılere ilçemizden aday çıkarmalarını çikan adaylarada Gökçebey'in sahip çikacağını göstermelidir.Biz bu seçimi kazanırsak Gökçebey halkı görecekki KARCI hakikaten Gökçebey'i ve halkını sevdiğini hizmet konusunda gerekenı yapacağını görecektir. Paşa kardeş kiralamiş oldugumuz araç sahipleri AKP ye oy vermiştır ançak şimdi yaptıkları hatayı anlayarak MHP 'ye çalişmayı kendıleri talep etmişlerdır.Bizim be seçimde herkezin oyuna ihtıyacımız vardır .....


PAŞA 2011-05-03 :

milliyetçi hareket partisi her zaman dürüstlük ve degişmez ilkeleriyle sempatimizi kazanmıştır,teşekürü kendilerine bir borç bilirim ANCAK İLÇE TEŞKİLATININ SEÇİM FAALİYETLERİ İÇİN KİRALAMIŞ OLDUGU ARAÇ SAHİPLERİNİN AKP Lİ OLMASI VE BIRAKIN KENDİLERİNİ KAN BAGI OLAN BİRİNİN DAHİ BU GÜNE DEK MHP YE BİR OY BİLE VERMEMİŞ OLMASI BİZLERİ HAYLİ ÜZMÜŞ VEDE DÜŞÜNDÜRMÜŞ.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama