Gökçebey Değerli Bir Evladını Kaybetti

Gökçebey’in değerli evladı Samsun İli Terme ilçesi kaymakamı Hüseyin Konak vefat etti. Ağustos 2010'da Yozgat Vali Yardımcılığı görevinden Samsun'un Terme ilçesine tayini çıkan 44 yaşındaki Kaymakam Hüseyin Konak, rahatsızlığı nedeniyle göreve Kasım ayında başladı. Kanser tedavisi gören Kaymakam Hüseyin Konak, kısa sürede Terme halkı tarafından sevilen ve sayılan bir bürokrat oldu. Hüseyin Konak tedavi gördüğü 19 Mayıs tıp fakültesinde bu sabah vefat etti.
Cenazesi bugün saat 14.00 de Terme merkez Pazar Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Gökçebey ilçesine gönderilecek.
Hüseyin Konak’ın cenazesi 17.04.2011 tarihinde yarın Gökçebey Hükümet konağı önünde yapılacak cenaze töreninden sonra öğle namazına müteakip aile mezarlığına defnedilecek.
Remzi ve Gülten çiftinin 7 çocuklarından 3.'sü olan Kaymakam Hüseyin Konak, 3 çocuk babasıydı.

Hüseyin Konak
1967 Yılında Zonguldak İli Gökçebey İlçesinde doğdu. İlk ve Orta öğretimini Zonguldak’ta, Yüksek Öğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı.1992 Yılında İç İşleri Bakanlığında Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Ordu-kumru, Karaman-Ayrancı ve Bartın-Ulus Kaymakam Vekilliklerinde bulundu. Asaleten Yozgat-Saraykent, Hatay-Hassa ve Karaman Başyayla Kaymakamlıklarında görev yaptı. Sivas Vali yardımcılığı görevini yapan Konak, son olarak Samsun-Terme İlçe Kaymakamlığı görevini yürütüyordu.
Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-04-16
Bu haber 2966 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 372
  Toplam: 5551156
   Online :

  37 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Gülhan MERİÇ 2011-04-22 :

Canım dayıcım senin yoklugun okadar acıki hala inanamıyorum sen heryaman gulen yüzün ve samimiyetinle hatırlanıcaksın seni çok seviyorum


Gülhan MERİÇ 2011-04-22 :

Canım dayıcım senin yoklugun okadar acıki hala inanamıyorum sen heryaman gulen yüzün ve samimiyetinle hatırlanıcaksın seni çok seviyorum


Bahri Kapusuz 2011-04-20 :

Tanidigim en dürüst insanlardan biriydin.Allah cc rahmet eylesin mekanin cennet olsun..amin


Hasan Aksakal 2011-04-20 :

Değerli hemşehrimizin vefatını siteniz aracılığı ile üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum.Merhuma Allahtan rahmet,yakınlarına ve gökçebey halkına baş sağlığı diliyorum.


CAFER SARAÇ 2011-04-19 :

DEGERLİ BÜYÜMÜZ KAYMAKAMIMIZA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAGLIGI DİLERİM MEKANI CENNET OLSUN GÖKÇEBEYİMİ GERÇEKTEN BÜYÜK BİR DEGERİNİ KAYBETMİŞTİR HEPİMİZİN BAŞISAGOLSUN RUHU ŞAD OLSUN GERİDE KALANLARA UZUN ÖMÜR VE SABIRLAR DİLERİM..


CAFER SARAÇ 2011-04-19 :

DEGERLİ BÜYÜMÜZ KAYMAKAMIMIZA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAGLIGI DİLERİM MEKANI CENNET OLSUN GÖKÇEBEYİMİ GERÇEKTEN BÜYÜK BİR DEGERİNİ KAYBETMİŞTİR HEPİMİZİN BAŞISAGOLSUN RUHU ŞAD OLSUN GERİDE KALANLARA UZUN ÖMÜR VE SABIRLAR DİLERİM..


KENAN TAHTABAŞ 2011-04-19 :

DEĞERLİ SINIF ARKADAŞIM SENİDE KAYBETMENİN ÜZÜNTÜSÜ İÇİNDEYİM ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN NE DİYEYİM BU SAFHADA KELİMELER YETERSİZ KALIYOR SENİ HER ZAMAN İÇİMİZDE YAŞATACAĞIZ.SENİN GİBİ DEĞERLİ BİR İNSANI KAYBETMEK GERÇEKTEN BÜYÜK BİR KAYIP.TEKRAR BAŞIMIZ SAĞ KEDERLİ AİLESİNE SABIR DİLİYORUM.


hasan karademir 2011-04-19 :

değerli eniştem hüseyin konak a allahtan rahmet diliyorum


nurullah nurdoğan 2011-04-19 :

yazacak bir şey bulamıyorum.mekanın cennet olsun.cenazene katılamadım. çok üzgünüm.ama en kısa zamanda cansız bedenini ziyarete geleceğim.c.allahtan yavrularına hayırlı ömürler vermesini niyaz ediyorum.ruhun şad olsun. Nurullah NURDOĞAN Yimpaş Holding Genel Müdürü.YOZGAT


serdal özdemir 2011-04-19 :

ALLAH RAHMET EYLESİN GERİDE KALANLARA SABIR VERSİN NE YAPARSIN SÖZÜN BİTTİĞİ ZAMAN GELDİ ÇATTI ELDEN BİR ŞEY GELMEZ RUHU ŞAD OLSUN MEKANI CENNET OLSUN.


yüksel karademir 2011-04-18 :

DEĞERLİ BACANAĞIM HÜSEYİN KONAK KARDEŞİME ALLAHTAN RAHMET DİLER MEKANI CENNET OLSUN.GERÇEKTEN GÖKÇEBEY ÇOK BÜYÜK DEĞERLİ BİR İNSANINI KAYBETMİŞTİR.HEPİMİZİN BAŞI SAOLSUN


selda yüksel 2011-04-17 :

cok degerlı bbır insandı mekkanı cennet olsunnn :(


Hasan TUZCUOĞLU 2011-04-17 :

Sevgili Kardeşimiz Hüseyin'e ALLAHTAN rahmet dilerim.Ailesinin ve Gökçebey'in başı sağolsun. Nadir yetişen bir vatan evladımızdır. Hasan TUZCUOĞLU


ismet karcı 2011-04-16 :

bu memleketin bagrından cıkıp ülkesine milletine hizmet eden degerli kardeşimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.geride kalanlara uzun ömür ve sabır diler.mekanı cennet olsun.


KARAELMAS KALEMİ 2011-04-16 :

Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun... çok ama çok nadir böyle insanları yetiştiren Gökçebeyimiz gerçekten çok büyük bir değerini kaybetmiş, başımız sağolsun


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama