İstanbul Devrekliler Derneğinde Dernekler Kahvaltısı Verildi

İstanbul'un farklı bölgelerinde faaliyet gösteren Zonguldaklı derneklerin başkan ve yönetim kurulu üyeleri, aldıkları karar gereği geçtiğimiz pazar günü, İstanbul Devrekliler Derneği'nin düzenlemiş olduğu sabah kahvaltısında bir araya geldi. Her ay toplanma kararı alınan toplantıda, ev sahipliğinden dolayı şeref duyduğunu belirten İstanbul Devrekliler Derneği Başkanı Ömer Faruk Kabarık, önümüzdeki toplantılarda diğer derneklerimizin de katılımıyla daha da güçleneceklerini ifade ederek, katılımcılara teşekkür etti. Ayrıca 7 Mayıs Cumartesi günü düzenleyecekleri birlik ve dayanışma gecesine tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum dedi. İstanbul Zonguldaklılar Derneği Başkanı Orhan Bayraklı da yaptığı konuşmada nişan arifesinde olduklarını belirterek birlik ve beraberliğimiz, gücümüze güç katacaktır dedi.

Anadolu yakası Zonguldaklılar Derneği Başkanı Erol Ayhan ise, alınan karar gereği ayda bir toplanılacağını, ancak gönlünden on beş günde bir geçtiğini belirterek mutluluğunu ifade etti. Çengelköy Kozlu Kargalar Derneği Başkanı Mehmet Karagöz ise özlemle bugünleri beklediklerini önümüzdeki toplantıda ev sahibi olacağından dolayı gurur duyacağını belirtti. Bağcılar Zonguldaklılar Dernek Başkan Yardımcısı Cevdet Karataş ise birlik ve beraberliğin önemine değinerek daima hemşehrilerinin yanında olacaklarını belirterek katılımcılara teşekkür etti. Alınan karar gereği her ayın ikinci pazar toplanma kararı alan dernek başkanları toplantı bitiminde koyu çaylar eşliğinde koyu sohbetlere daldılar. Sohbetin konusu mu? Tabi ki Zonguldak ve Zonguldaklı.
 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-04-12
Bu haber 2043 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 611
  Toplam: 5608018
   Online :

  66 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

KARAELMAS KALEMİ 2011-04-14 :

Memleket aşığı olanlar; bu Karaelmas Diyarına sevdalı olan, kömür kokulu sokakların müptelası olanlar Zonguldak'a ne kadar uzak olurlarsa olsunlar yürekleri her an Zonguldakla birlikte atıyor. Bu Zonguldak aşığı insanların tamamını canı gönülden kutluyorum Allah yar ve yardımcıları olsun diyorum...


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama