Gökçebey’de Polis Haftası Kutlandı

Gökçebey’de polis haftası hükümet konağı meydanı'nda düzenlenen törenle kutlandı. Törende ilk olarak Atatürk Anıtı'na çelenkler sunulurken, saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.Törende konuşma yapan Gökçebey İlçe Emniyet Amiri Mehmet Çelik, Türk Polis Teşkilatı'nın 166. yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşadıklarını söyledi.

Çelik, "Türk Polis Teşkilatı cesaretle, fedakârlıkla, gayretle huzur ve güveni sağlamaya devam edecektir. Vatandaşlarımızın verdiği desteğin ve duyduğu güvenin etkisi tartışılamaz. Ebediyete intikal eden şehit ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyoruz. Bu anlamlı günümüzde gelerek bizlerin mutluluğunu paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum “dedi. Öğrenciler tarafından şiirler okundu ve öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
Polis Haftası etkinlikleri İlçe Emniyet Amirliğinde devam etti.
Düzenlenen törene; İlçe Kaymakamı Halit Benek, Cumhuriyet Baş Savcısı Abdurrahman Yalçın, Garnizon Komutanı Ahmet Başaran, Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan , İlçe Emniyet amiri Mehmet Çelik , Bakacakkadı Belediye Başkanı Muhammet Albuz, Yeni Mahalle Muhtarı Nurşen Yılmaz , MHP Zonguldak Milletvekili adayı ismet Karcı, AKP İlçe Başkanı Zeki Usluoğlu, CHP İlçe Başkanı Hasan Oktay, daire amirleri, polis teşkilatı ve öğrenciler katıldı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-04-10
Bu haber 1917 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 525
  Toplam: 5607932
   Online :

  74 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

KARAELMAS KALEMİ 2011-04-11 :

Halk için Emniyet; Adalet için Hizmet anlayışıyla daha emniyetli daha adaletli daha başarılı ve daha güzel günlere hep birlikte ulaşmak dileğiyle... Türk Emniyet Teşkilatının kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama