Ulupınar, Ak Parti Gökçebey İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti.

Devrek Eski Belediye Başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili aday adayı Özcan Ulupınar,  beraberinde Özbağı Belde belediye Başkanı İsmail Gözlü ve Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ile beraber AK Parti Gökçebey İlçe teşkilatına ziyaret ettiler.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Ulupınar’ı ve beraberinde gelen misafirleri Gökçebey’de Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Usluoğlu, İlçe teşkilatı, bazı köy muhtarlarımız ve çok sayıda partili karşıladı.
Ulupınar Ak Parti İlçe teşkilatına çıkarken ve ilçemizden ayrılırken kahvehane ve lokantada yemek yiyen vatandaşlarla da bire bir görüştü.
Ulupınar ziyaretinde yaptığı konuşmasında,” Devrek’te Belediye Başkanlık görev sürecimde birçok hizmetler yaptık. Bugünden sonrada Milletvekili listesinde istediğimiz yerde olup Zonguldak’a ve ülkemize hizmet etmek istiyoruz. Ben sizlerin evladınızım. Evim burada, işyerlerim burada. Ben milletvekili seçilsem de, seçilmesem de yine burada olacağım. Sizlerin desteklerini bekliyorum” dedi.
Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Zeki Usluoğlu, Ulupınar’a,” Sayın Başkanımız ,Devrek’e yaptığınız hizmetleri biliyoruz. Milletvekili sürecinde de iyi bir yerden girmenizi ve sizleri milletvekili olarak görmek istiyoruz. Bu konuda ilçe teşkilatımla beraber sizleri canı gönülden destekliyoruz” dedi.


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-03-20
Bu haber 1760 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 104
  Toplam: 5611825
   Online :

  81 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama