Malkoç KGD Yönetimini Ziyaret Etti

CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Songül Malkoç Zonguldak’ta bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
Milletvekili Aday Adayı Malkoç beraberinde CHP Devrek İlçe Başkanı Şeref Aydın, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni (KGD) ziyaret etti.
Malkoç’u Karaelmas Gazeteciler Derneği’nde  (KGD) Başkan Yardımcısı Ayşe Mert ve gazeteciler karşıladı.
CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Songül Malkoç, Karaelmas Gazeteciler Derneği’nde yaptığı konuşmada:“Milletvekili seçilmesi durumunda yapacağı çalışmaları anlatarak” konuşmasına şöyle devam etti:
Malkoç,“ 2011 Genel seçimler sebebiyle aday adayı oldum. 22 yıldır siyaset yapıyorum ve makine mühendisiyim. Sivil toplum örgütlerinde çalışıyorum. Engelliler ve Diyabetliler Derneği Başkanıyım. Uzun yıllardır Atatürkçü Düşünce Derneği’nde görevler yaptım ve halen mevcut yönetimde de görevdeyim.  Kendimi sivil toplum örgütlerinde gönüllü olarak çalışmaya adadım. Ben partime güveniyorum Genel Başkanıma güveniyorum, teşkilatlarıma güveniyorum. Hepsi yanımda. Aday olduğum takdirde seçileceğime de inanıyorum. Aday sıralaması ile bir şey söylemiyorum ama seçilecek bir sıra da olacağımı düşünüyorum” dedi.

Bir Gazetecinin “Milletvekili seçildiğiniz takdirde ne gibi projeleriniz var?”
Sorusuna cevap veren Malkoç, “İlk önce aday olmam önemli. Eğer milletvekili olursam, sivil toplum örgütlerinin sorunlarını meclise taşımak istiyorum. Diğeri ise partimizin bir programı var aile sigortası. Bunun her yerde, her alanda kullanılması için çaba göstereceğim. Kadınların ve bölgenin sorunları için elimden geleni yapacağım” dedi.

Dernek Başkan Yardımcısı Ayşe Mert ise milletvekili aday adaylarına başarılar diledi. Kadınların siyasette daha fazla olması gerektiğini vurguladı.
Mert, “Sizlere ve diğer adaylara öncelikle başarılar diliyorum. Siyasette bayanları görmek bizleri mutlu ediyor. Ama siyasi partilerde kadın kotalarının az olduğunu görmek üzücü. Uzun yıllar sonra Zonguldak’ta bayan milletvekili olmasını istiyoruz. Ülkemize ve Zonguldak’a hayırlı olmasını diliyorum.”


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-03-16
Bu haber 1694 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 645
  Toplam: 5609946
   Online :

  77 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama