Gökçebey Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Her ne kadar düzenli olarak meclis toplantıları yapılsa da herhangi bir sonucun elde edilememesi, sorunların ortadan kaldırılamaması meclis çalışmalarının verimliliği hakkında endişelerin doğmasını engelleyememiştir. Halbuki, halkın beklentisi, bu toplantılara katılan meclis üyelerinin var olan sorunları ortadan kaldırmaları, en azından çözüme yönelik olumlu adımlar atmasıdır. Hepimizin ortak noktası Gökçebey’in Ekonomik, Sosyal ve Kültürel kalkınmasını sağlamak olmalıdır. 
 
Mart Ayı meclis toplantısı
Gökçebey Belediye Meclisi’nin Mart Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Mart Ayı toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan başkanlığında yapıldı. Mart ayı olağan Meclis Toplantısı, saat 11.00 de Dokuz Belediye Meclisi Üyesi Halit Karademir, Ender Aydemir, Sibel Birben, Hüseyin Yaylı, Ferhat Öztürk, Mahir Bostancı, İsmail Arat, Mehmet Acar ve Sadi Uyar’ın katılımıyla başladı. Toplantı yoklama, açılış ve saygı duruşunda bulunulmasından sonra Belediye Fenişleri servisi tarafından verilen iki adet teklif gündeme alınması ve okunması ile devam etti.

Gündemin ikinci maddesi olan Bir önceki toplantıya ait karar özetleri okundu. Daha sonra Gündemin üçüncü maddesi olan Fenişleri teklifleri görüşüldü. Birinci teklif Gökçebey İlçe hastanesi baştabipliğinin dilekçesi olan İlçe hastanesinin bulunduğu alan Belediye imar planında Lise yeri olarak gözükmesinden dolayı, Lise yeri olarak görünen alanın Sağlık tesisi olarak imar plan üzerinde değiştirilmesi teklifi görüşüldü ve Lise yeri sağlık tesisi olarak değiştirilmesi kararı oy birliği kabul edildi.
İkinci teklif olan Satı Etcibaşı’ya ait imar tadilatı ile ilgili dilekçe görüşüldü imar komisyonuna havale edildi. Daha sonra, Mart ayı Belediye Meclis Üyesi toplantısı sona erdi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-03-10
Bu haber 1900 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 674
  Toplam: 5550425
   Online :

  77 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama