Creavit YİNE,YENİ’likleriyle Unicera'daydı…

YENİ Slogan: “Banyo Bu Tarafta” İletişim kodlar üzerinden yürür. Hangi terminde nasıl planlanırsa planlansın, kodlar ister bilinçaltı reklam olarak, ister direkt konumlansın iletişim hedefinin sağlanmış olması kuvvetle muhtemeldir. Ebeveyn ile çocuk iletişimi için de, üretici ile tüketici ilişkisi için de önemli olan doğru iletişim kodlamasını yakalamaktadır. İşte bu kodların ışığıyla Creavit’i uzun vadede “Banyo=Creavit” olarak konumlandırmak için “Banyo Bu Tarafta” konsepti oluşturuldu. Yeni slogan ile kısa vadede, herkesin hayatı boyunca sormak zorunda olduğu soru cümlesi aracılığı ile, banyo kavramını işaret eden bir boyuta getirilerek empati duygularının tetiklenmesi amaçlandı.

YENİ Ürün Gamı: “Gömme Rezervuar” İlk defa Unicera’da tasarımları görücüye çıkan gömme rezervuarlar ve paneller, Creavit’in bu segmentte de iddiasını gözler önüne serdi. Yeni üretim yatırımıyla ürün gamında Creavit kalite ve güvencesiyle yerini alan ve tüketicilerle buluşturulan gömme rezervuarlar fuar süresince büyük ilgi gördü.
YENİ Ürünler: “Susuz Pisuar” Unicera’da sergilenen yeni vitrifiye banyo takımı; fonksiyonu, estetiği ve biçimsel bütünlüğü vurgulamasının yanı sıra farklı tasarımı ile dikkat çekti. Yeni modeller arasında son yılların trendi asma klozetler, minimal lavabolar, banyo mobilyaları, armatür serileri ve metal aksesuarların yanı sıra; ortalama 7500 kullanıma sahip İsviçre teknolojisi valf ile yılda 120 ton su tasarrufu sağlayan doğa dostu susuz pisuar da tanıtıldı.
YENİ Üretim Yatırımı: “23.000m2’lik Fabrika” Teknoloji ve üretim yatırımını gelişimin bir parçası olarak gören Çanakcılar Şirketler Grubu, bünyesinde bulunan Zonguldak Gökçebey’deki 60.000m2’lik vitrifiye seramik sağlık gereçleri üretim tesisleri ve Çaydeğirmeni Beldesi’ndeki 13.000m2’lik Doxa markalı ofis ve Creavit markalı banyo mobilyaları fabrikasını büyüttü. Mobilya fabrikasına ilave olarak geçtiğimiz yıl inşası tamamlanan yeni fabrikanın büyüklüğü 23.000m2. Açık alanı 80.000m2, kapalı alanı 36.000m2’yi bulan yeni fabrikanın üretim sisteminde; mobilya ünitelerinin yanı sıra klozet kapakları ve gömme rezervuar üretimlerinin gerçekleştirilmesi planlanıyor. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-03-10
Bu haber 2324 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 269
  Toplam: 5616059
   Online :

  76 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

ışıl aydın 2015-03-12 :

bu ürüne nasıl ulaşabılırım nasıl alabılırım


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama