Songül Malkoç CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

Songül Malkoç CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı CHP Devrek Belediye Meclis Üyesi Songül Malkoç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek İlçe Başkanlığı'nda 10.Mart. 2011 Perşembe günü saat 15.00’ de bir basın toplantısı yaparak CHP'den Zonguldak milletvekili aday adayı olacağını açıkladı.
Malkoç basın toplantısında; 1989 yılından buyana sizlerle beraber Cumhuriyet Halk Partisinde siyaset yapmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Partimin sade bir üyesi olarak başlayıp, çeşitli sivil toplum örgütlerinde devam eden özgürlük ve demokrasi mücadelemi, sizlerden aldığım destekle 2009 yerel seçimlerinde partimden belediye meclis üyeliğine seçilip, ilçeme ve partime bu anlamda katkı verme gayreti içinde oldum” dedi.
CHP Zonguldak Milletvekili aday adayı Malkoç,” Ülkemizin bugün geldiği durum ortadadır. İşsizlik, yolsuzluk ve hukuksuzluk her geçen gün artmış, ülke ekonomisi neredeyse çökme noktasına gelmiştir. İşin kötüsü halkımızın bu kötü gidişatın düzeleceğine dair inancı kalmamıştır. Bu sorunların yegane çözümü ise Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıdır. İnsanların eşit hak ve özgürlüklere sahip olduğu, ayrımcılığın olmadığı, eşit gelir dağılımının sağlandığı, sosyal devlet anlayışına sahip, onurlu, huzurlu, insanca ve kardeşçe yaşayabileceği bir Türkiye’nin Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı ile mümkün olabileceğine inancım tamdır. Ülkemizin bugün geldiği durum itibari ile bugüne kadar verdiğimiz mücadele daha da anlam kazanmıştır. Bütün bu sebeplerden dolayı bugün burada; büyük bir istek ve azimle hizmet ettiğim belediye meclis üyeliğimi, Zonguldaklı hemşerilerime ve ülkeme daha çok hizmet fırsatı bulabilmek için sorumluluğu büyük, bir o kadarda onurlu milletvekilliği aday adayı olabilmek için sonlandıracağımı bildirmek üzere toplanmış bulunmaktayız. Bugüne kadarki tüm örgütsel ve mesleki birikimimle beraber, kadın hoşgörüsünü, anne dürüstlüğünü, sevgisini ve görev aldığım sivil toplum örgütlerinin sorunlarını meclise taşımak, esas olarak’ ta CHP’nin iktidar yürüyüşüne katkı vermek adına, örgütümden ve değerli hemşerilerimden aldığım destek ile farklı bir onuru yaşama ve yaşatma adına 12 Haziran 2011 seçimlerinde partimden aday adayı olma kararı almış bulunmaktayım. Kendime güvenim ve sizlere olan inancım tamdır. Aday adayı olan bütün arkadaşlarımızla beraber listeye girelim girmeyelim, aynı kararlılıkla CHP iktidarı için mücadele vereceğimize olan güvenim sonsuzdur. En başta bugün çıktığım bu yolda bana destek veren Cumhuriyet Halk Partisi örgütleri olmak üzere, Devrekli hemşerilerimize ve meclis üyleliğimdeki çalışmalırımda bana büyük katkıları olan belediye çalışanlarına teşekkür ediyor hepinize saygılar sunuyorum” dedi.
CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Songül Malkoç Devrek Belediye Başkanlığına istifa dileceksini verdi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-03-10
Bu haber 1835 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 226
  Toplam: 5613726
   Online :

  51 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama