Gökçebey’de Vergi Haftası Etkinlikleri

22. Vergi haftası Gökçebey’de kutlanıyor. Toplumsal refahın artırılmasına destek sağlamak üzere yeterli geliri adalet, tarafsızlık, verimlilik ilkeleri çerçevesinde toplamak vergi sisteminin basitleştirilmesi ve mükellefe kaliteli hizmet sunma misyonunu taşıyan Gelir İdaresi başkanlığına bağlı vergi dairesi Gökçebey mal müdürlüğü gelir birimi çalışanları mükellef memnuniyeti temelinde bir yaklaşımla mükelleflerine en iyi hizmeti verdikleri dikkat çekmektedir. Kutlama kapsamında meslek odaları, Okullar ve mükelleflere vergi bilincinin geliştirilmesi ve vergi haftası ile bilgilendirme ziyaretleri yapılmaktadır.
Gökçebey’de Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Mal Müdürü Vedat Karabulut ve vergilendirme bölümü kurum çalışanları Atatürk Anıtına çelenk koyarak saygı duruşunda bulundu. Mal Müdürü ve kurum çalışanları heyeti Gökçebey esnaf sanatkarlar odası ve Şoförler odasını ziyaret etti.

Gökçebey’de Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Gökçebey Mal müdürü Vedat Karabulut ve vergilendirme bölümü personeli Atatürk İlköğretim Okulunu ziyaret ederek öğrencilere Maliye Bakanlığının Gönderdiği hediyeleri sundu. Ayrıca Mal Müdürü Vedat Karabulut Atatürk İlköğretim Okulu kütüphanesine 100 temel eser adlı kitap hediye etti. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında vergilendirme bölümünde Mükellef memnuniyet anketi yapıldı ziyarete gelen mükelleflere anket doldurularak görüş ve önerileri soruldu Vergi Haftası etkinliğinin dördüncü gününde Zonguldak vergi dairesi başkanlığının düzenlediği ev sahipliğini Gökçebey mal müdürlüğünün yaptığı Bakacakkadı 100 yıl Atatürk hizmet köyünde yemekli bir toplantı düzenlenecek. Toplantıya Gökçebey’in yanı sıra Çaycuma ve Devrek Vergi Dairesi Müdürlüğü katılacak. Etkinliğin beşinci gününde Mal Müdürü Vedat Karabulut ve vergilendirme bölümü mükellefleri ziyaret edecek.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-02-25
Bu haber 2433 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 551
  Toplam: 5551335
   Online :

  96 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama