Gökçebey Atatürk İlköğretim Okulu 1.Sanat Etkinliği

Gökçebey Atatürk İlköğretim Okulu 1.Sanat Etkinliği Gökçebey Atatürk İlköğretim Okulu Kapalı Spor Salonunda yapılacak.

Sanat Etkinliğini düzenleyen Cemal Erdoğan yaptığı acıklamada “Gökçebey Atatürk İlköğretim Okulu olarak öğrencilerimizde ve halkımızda sanat adına sürekli bir eksiklik yaşadık. Okulumuz Gökçebey merkez ilköğretim okullarından biri olduğu için sanat adına duyarsız kalmak yerine öğrencilerimizi ve halkımızı sosyalleşmenin temeli olan sanatın iki dalıyla hitap etme çabası içerisine girdik. Müzik alanında Yaşar Kara ve Emrah Etçibaşı ile iletişime geçerek onlardan bu gayret'e ortak olmalarını rica ettik. Resim alanında günümüz Türk Resim Sanatı'nı yurt içinde ve yurt dışında tanıtan ve yaşatan,Rotary Klubü tarafından 2006-2007 döneminde yılın meslek başarı ödülü'nü kazanmış Halk Televizyonu'nda canlı performansı ile belli bir kitleye ulaşmış Ressam Hikmet Çetinkaya ile iletişime geçtik.Kendileri ''Sanat'ın olduğu yerde ben de varım'' diyerek davetimizi kabul etti. Bizler Gökçebey Atatürk İlköğretim Okulu olarak sanat'a duyarlılığımızı http://www.facebook.com/l/37537M8hftb3-5RbzI9Gz3WmGGA/ 01.Mart.2011 tarihinde hem öğrencilerimize hem de halkımıza tekrar anlatacağız.Gökçebey halkının etkinliğimize duyarsız kalmayacağını ve gerekli mesajı tüm yöre halkına ileteceğini ümit ediyoruz.” dedi

1. SANAT ETKİNLİĞİ
01.Mart.2011 Salı günü saat 13.30 da Gökçebey Atatürk İlköğretim Okulu Kapalı Spor Salonunda öğrencilerimiz ve halkımızın katılımıyla Yaşar Kara&Emrah Etçibaşı Gitar Dinletisi ve Ressam Hikmet Çetinkaya ile Sanat Söyleşisi yapılacaktır.
Gökçebey Atatürk İlköğretim Okulu 1.Sanat Etkinliği kapsamında 01.Mart.2011 Salı günü saat 13.30'da Kapalı Spor Salonu'nda YAŞAR KARA & EMRAH ETÇİBAŞI Gitar Dinletisi ve Ressam HİKMET ÇETİNKAYA ile Sanat Söyleşisi yapılacaktır. Tüm sanatsever dostlarımızı etkinliğimizde görmekten onur duyarız.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-02-23
Bu haber 2114 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1024
  Bugün : 678
  Toplam: 5606695
   Online :

  78 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Cemal Erdoğan 2011-02-25 :

Bizleri desteklediğiniz için ben teşekkür ederim Taner Bey.Sevgiler...


Taner SEFEROĞLU 2011-02-25 :

Cemalciğim çalışmalar ve katkılarından dolayı teşekkürler.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama