Sarıal, CHP Elvanpazarcık’ı Ziyaret ETTİ…

SARIAL’ ı Elvanpazarcık da belde başkanı Nazan PULAT, yönetim kurulu ve partililer karşıladı. Erol SARIAL burada aday adaylığı ile ilgili bilgiler verirken, CHP Elvanpazarcık Belde Başkanı Nazan PULAT’ a da “Küresel Sürtükler” isimli kitabını imzalayıp, hediye etti. Burada konuşma yapan SARIAL; ”Seçimler yaklaşıyor. Aday adayı çok arkadaşımız var. 1990’ dan beri bu davanın içerisindeyim.
Hiç bir şey talep etmeden çalışmalarımı gerçekleştirdim. Şimdi de yine bir beklentim olmadan hizmet için aday adayıyım. Zonguldak emekliler üzerinde bir ekonomiye sahip, emekliler şu anda mutlu değiller. Çocuklarına yada okuyan torunlarına bakıyorlar. Hal böyle olunca da göç daha fazla oluyor. Çünkü gençlere istihdam sağlanmıyor. TTK’yı korumak gerekiyor. İstihdam yaratmak istiyorsak bu şarttır. 1986 yılında TTK da iş başı yaptığım zaman 40 bin işçi çalışıyordu, şimdi ise 9-10 bin civarındadır. Emekliler üzerindeki yükü alıp istihdam yaratmamız gerekiyor. Taşeronu kaldırıp iyi ücretle gençlere istihdam yaratılabilinir. Çiftçide desteklenmiyor, aksine her geçen gün mazota zam geliyor. Üreten ülkeden tüketen ülke konumuna geldik. Seçime yaklaşırken biz istihdamı nasıl yapacağımızı, tarıma nasıl destek olacağımızı anlatacağız. Bugün geldiğimiz nokta ülkemizin dönüm noktasıdır. Aday adayı olma kararını verdim ve sizlerden desteğinizi istemeye geldim” dedi. Belde başkanı Nazan PULAT ise, “ ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz. İnşallah partimiz içinde sizin içinde hayırlı olur” temennisinde bulundu.
Bir süre daha sohbet eden SARIAL, beldeden ayrıldı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-02-23
Bu haber 1994 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 664
  Toplam: 5550415
   Online :

  80 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

çidem 2011-06-05 :

ben bu nazan hanımı çok beğeniyorum ve onu taktir ediyorum çok ortak yanlarımız var onunlaselamlar sevgiler hep gönlüm sizinle çidem kılıç


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama