Sarıal’ın Ziyaretinden Onur ve Gurur duyduk

ADD Genel Merkez Yöneticisi ve Batı Karadeniz Bölge Sorumlusu, “KÜRESEL SÜRTÜKLER” isimli kitabın yazarı Erol Sarıal, Gökçebeyli Yerel Tarih Araştırmacısı ve Belediye Meclis Üyesi Sadi Uyar’ı ziyaret etti.

Sarıal, ziyareti sırasında sitemize demeç verdi: “Yerel tarih araştırmacısı olarak yaptığınız çalışmalarla Zonguldak ve bölge tarihine ışık tutuyorsunuz. Sizlerin tarih alanındaki çalışmalarınızı ve yerel basınımızda çıkan tarih haberlerinizi yakından takip ediyorum. Bugün CHP Gökçebey ilçe örgütünü ziyaret ederek, CHP Zonguldak Milletvekili aday adayı olduğumu açıkladım ve destek beklediğimi söyledim. Milletvekilliği aday adaylığım konusunda da sizlerden destek bekliyorum ve tarih üzerine yaptığınız çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum.”

Yerel Tarih Araştırmacısı ve Belediye Meclis Üyesi Sadi Uyar, Sarıal’a, “Öncelikle nezaket ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. CHP Zonguldak milletvekilliği aday adayı olmanıza da çok sevindim. Ülkemize ve bölgemize hayırlı olsun. İnşallah milletvekilliği listesinde istediğiniz sıralamada yer alırsınız” dedi.
Tefen67 olarak, Sayın Erol Sarıal’ın Ziyaretinden Onur ve Gurur duyduk, kendisine şükranlarımızı sunarız.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-02-21
Bu haber 1823 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 544
  Toplam: 5609845
   Online :

  21 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

serkan adabaş 2011-03-02 :

Erol beyin millet vekili aday adaylaığı zonguldak için çok önemli.Kendisi kadar memleketim içinde yapacağı çalışmalar son derece yerinde ve samimi olacaktır.Karabükte yaşayan bir tefenli olarak Erol Bey'e memleketimden destek olnuması en büyük temennimdir.Serkan Adabaş CHP Karabük İl başkan yardımcısı...


Erkan KODAMAN 2011-02-23 :

Sayın Erol Sarıal'ın ziyareti biz gökçebey gençlerinide onurlandırmışdır,kendisine teşekkürü bir borç bilirim.Ülkemize ve bölgemize hayırlı olmasını temenni ederim. Sayın Sadi Uyar siz yanlızca yerel tarih araştırmanı olarak değil,gerek şahsınız gereksede siteniz aracılığıyla biz gençlere saygı ve sevgi degerlerini bir kez daha aşılamış oldunuz.Yürekden söylüyorum ki gökçebeyde yeni bir döneme imzanızı attınız.Çalışmalarınız için teşekür eder başarılarınızın devamını dilerim.


erol sarıal 2011-02-21 :

Değerli araştırmacımız, sayın sadi uyar'ı yakından izliyor ve çalışmlarından gurur duyuyoruz. Her zaman görüşmek ve yerel tarih konusunda bilgimi genişletmek isterim. Yerel tarih konusu çok önemli bir alan. Bir tür mikro tarih sayılır. Genel anlamta toplumların ulusal ve uluslararası düzeyde ilişkilerinin tarihini inceleyen çok belge olmasına karşın, yerel tarihimizle ilgili araştırmalar oldukça sınırlıdır. Bu alana ışık tutmaya çalışan arkadaşlarımızın zorluklarını iyi bilmek ve en azından onları onursal olarak desteklemeyi görev saymalıyız. Tüm site okurlarını bu arşatırmaları okuyarak hocamızın emeğine saygıya davet ediyorum..


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama