Üç İlçe Gazetecileri Birleşiyor

 Devrek, Gökçebey ve Çaycumalı gazeteciler Gökçebey ilçesinde bir araya geldi.
Çaycuma Gazeteci Derneği’nden Hasan Ataman, Sezai Bilici, Erhan Altıparmak, Hüseyin Tıraş, Davut Uyar, Mehmet Yıldız, Gökçebeyli gazeteciler Sadi Uyar ve Latif Aydemir, Devrekli gazeteci Harun Kartoğlu, Gökçebey ilçesinde bir araya gelerek toplantı düzenledi.

Filyos Vadisini oluşturan üç ilçenin gazetecileri bölge sorunlarına çözüm konusunda birlikte hareket etme kararı aldı. Filyos Vadisi gazetecileri toplantıda, bölge sorunları ve yerel basının sorunları konusunda da bilgi alışverişinde bulundu.

Gökçebey ve Devrek gazetecileri, Çaycuma Gazeteci Derneği’nin Filyos Vadisini oluşturan üç ilçeye hitap etmesini önerdi. Dernek yöneticileri bu öneriye sıcak bakarak, ilerleyen günlerde bu konuda çalışma başlatılacaklarını, hatta isim değişikliğine de giderek “Vadi Gazeteciler Derneği” adıyla bölge gazetecilerinin tek çatı altında toplanmasını sağlayabileceklerini söylediler.

Filyos Vadisini oluşturan üç ilçenin gazetecileri, bir sonraki toplantının Devrek ilçesinde gerçekleştirileceğini ifade ettiler.
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-02-16
Bu haber 1814 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 877
  Toplam: 5550628
   Online :

  93 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

ismet karcı 2011-02-20 :

bence üçilçenin siyasleri bir araya gelse sizler gibi sorunlara ortak çözüm arasalar çok iyi olur. belki sizin bu davranışınız bir örnek olur başarılar sadibey


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama