Çakıroğlu Tek İsteğim Kendi Sergimi Açmak

Karaelmas Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümü okuyan 21 yaşındaki Gökçebey doğumlu Onur Yılmaz Çakıroğlu duvarlara çizdiği resimlerle kendine hayran bırakıyor. Dün Gençlik merkezi duvarlarına eski sanatçıların resimlerini çizen ressam Çakıroğlu yaptığı bir birinden güzel resimlerle gençlik merkezin duvarlarını renklendirdi.

Ressamlığı 8 yaşından beri yaptığı belirten Onur Yılmaz Çakıroğlu bir sponsor bulup da kendi sergisini açamadığı için çok üzgün olduğunu ifade etti.” Küçük yaştan beri ressamlığı sürdürüyorum. Tek isteğim kendi sergimi açmak” dedi.
Haber Kaynak: Zirve gazetesi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-01-30
Bu haber 2192 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 502
  Toplam: 5551973
   Online :

  48 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

onur yılmaz çakıroğlu 2011-02-02 :

gerçekten çok teşekkür ederim. ama bu haberde bir yanlışlık var çünkü benim tek isteğim kişisel sergim değil. benim gerçektende şuanda tek istediğim zonguldakın sanat adına gelişmesi. zonguldak adına birşeyler yapmak. önce kendi şehrime sonra güzel yurdumun bütün şehirlerine duyurmak adımı. hani hep biz Türkler duyuyoruz biliyoruz ya yabancı ressamların adını şanını resimlerini.. işte bende tüm dünya duysun istiyorum Türklerin sanat aşkını, becerilerini.. tekrar çok teşekkür ederim. umarım sanat adına birşeyler yapmak isteyen bütün herkese sahip çıkan destek olan içinde sanat aşkı olan birileri bulunur!..


ADEM BENLİ 2011-01-30 :

ÖNCELİKLE ONUR YILMAZ KARDEŞİMİZİ YAPMIŞ OLDUĞU BU GÜZEL İŞLERDEN DOLAYI TEBRİK ETMEK İSTERİM. İNSAN BU HABERLERİ OKUDUKÇA ONURLANIYOR GURURLANIYOR, GÖKÇEBEYDEN DE BAŞARILI İNSANLAR SANATÇILAR ÇIKIYORMUŞ DİYOR. AMA MALESEF BİZ BU POTANSİYELİMİZİ TAM OLARAK KULLANAMIYORUZ. BU CEVHERLERİ BULUP İŞLEME İŞİNİ BİR TÜRLÜ BECEREMEDİK VE BECEREMİYORUZ. İNŞALLAH ONUR KARDEŞİMİZ ŞEYTANIN BACAĞINI KIRAR KENDİNİ DAHA DA GELİŞTİREREK ÜLKEMİZDE BAŞARILARIYLA ADINDAN SÖZ ETTİREN BİRİ OLUR. ONUR YILMAZLARA SAHİP ÇIKILMASI DİLEKLERİMLE....


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama