Sağlık Emekçilerinden Köy Okuluna Kitap Kampanyası

KESK’e bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Çaycuma Temsilciliği Çaycuma Burunkaya İlköğretim Okulu’nun yeni oluşturulan kütüphanesini kitapla dolduracak.
SES Çaycuma Temsilcisi Cemil Satılmış ve SES üyeleri Burunkaya İlöğretim Okulu’nu ziyaret ederek okulda incelemelerde bulundular. SES Çaycuma Temsilcisi Cemil Satılmış, sendika olarak, kitap ihtiyacı olan bir köy okuluna kitaplık kurmayı kararlaştırdıklarını belirterek, Burunkaya İlköğretim Okulu’nun kütüphanesinin yeni oluşturulmaya çalışıldığını öğrenince bu okulu tercih ettiklerini söyledi. “Amacımız köyde okuyan öğrencilerin ihtiyacı olan kitapları sağlamak. Duyarlı herkesi kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz” dedi.
Burunkaya İlköğretim Okulu Müdürü İsmail İlhan ise yaptığı konuşmada, yer sıkıntısı nedeniyle okulda şimdiye kadar hiç kütüphanenin olmağını belirterek, olanakları zorlayarak kütüphane için bir bölüm oluşturduklarını söyledi. SES Çaycuma Temsilciliğinin kitap bağışlamak için kendi okullarını tercih etmesinden çok mutlu olduklarını söyleyerek teşekkür etti.
Çalışmalarını hızlandıran SES Çaycuma Temsilciliği bir ay sürecek kampanya sonucunda temin ettikleri kitapları okula ulaştıracak.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-01-26
Bu haber 2286 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 605
  Toplam: 5552076
   Online :

  91 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama