Gökçebey Belediyespor Umduğunu Bulamadı

Gökçebey Beledediyespor bu sezon ilk kez kendi sahasında seyircisi önüne çıktığı maçta Çaydeğirmeni Belediyespora 4-0 mağlup oldu.Herşey tamamdı, saha maça hazırdı tribünler süslenmişti Gökçebey’in genç taraftar grubu cadde saatler öncesinden sahaya gelip takıma desteğini göstermişti ama olmadı. Daha maçın 3. dakikasında Çaydeğirmeni Belediyespor penaltı kazandı ve penaltıyı gole çevirdi. Bu gol Gökçebey Belediyespor için erken bir şok oldu ama daha maçın başıydı oyun tekrar başladı ve Gökçebey Belediyespor bir an önce beraberliği yakalamak istiyordu ama gol pozisyonuna girmekte çok zorlandı derken rakip kontra ataktan yakaladığı pozisyonda 2. golü buldu fazla geçmeden Çaydeğirmeni Belediyespor 3. golü yakaladı.
Gökçebey Belediyespor bir türlü istediği oyunu saha yansıtamadı ve ilk yarı 0-3 Çaydeğirmeni Belediyespor galibiyetiyle bitti.2. yarı Gökçebey Beledyespor ne kadar uğraşsada istediği gol pozisyonlarına giremedi ve bir türlü golü bulamadı 2. yarıda oyun yine Çaydeğirmeni Belediyespor üstünlüğünde geçti ve yine golü bulan onlar oldu maç 0-4 Çaydeğirmeni Belediyespor’un üstünlüğüyle bitti.
Maçtan geriye yenilgi dışında tek akılda kalan maça Zonguldak’tan 25 tane çevik kuvvetin gelmesi. Gökçebey Belediyespor bu sezon bütün maçlarını dışarıda oynadı maçlarda ya 2 tane polis vardı yada hiçbir güvenlik önlemi yoktu bu kadar önlem ne için ? Çaydeğirmeni Belediyespor böyle korunurken Gökçebey Belediyespor niye yetim evlat muamelesi görüyor her yerde?
      Zeki Adaşbay
tefen67 Spor servisi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2011-01-17
Bu haber 2891 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 443
  Toplam: 5551227
   Online :

  77 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

PAŞA 2011-01-25 :

sevgili ilkay çok doğru bu gençler için neler yapılabilir,şuan için her şey fazlasıyla yapılıyor zaten bizim bataklıkda futbol oynadıgımız maçlara trenle gittigimizi düşünürsen,siz gençler şuan çim sahada futbol oynuyor özel araçlarla maça gidiyor son derece düzgün formalar giyiyorsunuz birazda gençlerimiz çalışsa onlara eminim ki daha nice imkanlar saglanacaktır.Buradan sayın kaymakamımıza,sayın belediye başkanımıza,ilçe gençlik ve spor müdürlüğüne adı biz gökçebeyin gençlerince efsaneleşmiş olan sayın hocalarımız Fazıl AYTAŞ ve Oğuz YILMAZ'a gökçebey'e özlemini duydugumuz böyle bir saha'yı armağan ettikleri için teşekürü kendime bir borç bilirim.


ADEM BENLİ 2011-01-25 :

ÇOK HAKLISINIZ ASLINDA. GÖKÇEBEY KONUŞUYOR BÖLÜMÜNDE BU KONU HAKKINDA BİR TARTIŞMA DA SİZ BAŞLATABİLİRSİNİZ ASLINDA


İlkay Gündoğduoğlu 2011-01-24 :

Tartıştığımız konu hiç hoş değil. Keşke şiddet yerine Gökçebeyspor ve bu gençler için neler yapabiliriz. Bunlara sahip çıkalım gibi şeylerden konuşulsa daha güzel olmazmı ?


ADEM BENLİ 2011-01-22 :

yok estağfurullah ben kim aydın olmak kim sadi bey gerçekten öyle ve ayrıca bencede polis halka karşı çok sıcak kanlı olmalı bu konuda hemfikiriz. yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim sağolun varolun


PAŞA 2011-01-21 :

Sayın Adem BENLİ :Yazımda belirtigim gibi gururumuz olan emniyet ve güvenlik güçlerimizin aldıkları maaşlar fazlasıyla helal dir, bu konuda hem fikir oldugumuz kesin fakat yazınızda çevik kuvvet personelinin sayısını belirtigi için teşekürde bulunmuşsunuz benim kastedmek istegim husus budur yüce Türkiye Cumhuriyeti Devletinin çelik zırhına bürünmüş sizler'den demecinizde bahsi geçen 15 yaşındaki çocukların korkulu rüyası degilde örnek alarak egilimlerini bu mesleklere yöneltmeleri için sıcak bir yaklaşım hem onların hemde bizim memnuniyetimizi bir kat daha arttıracaktır.Buradan sayın sadi beye'de teşekürlerimi sunmak isterim,Gökçebeyin siz gibi aydın insanlara her zaman ihtiyacı var.TEFEN67'nin her daim takipçisi ve destekçisiyiz....


ADEM BENLİ 2011-01-21 :

öncelikle PAŞA nick'li kişiye yazdıklarımı okuma ve yorumlama zahmetinde bulunduğunuz için çok teşekkür ederim. öncelikle sizi tanımıyorum ama şunu söyleyeyim o gün o statda bir kavga çıksaydı kendini bilmez bir serseri(hangi taraftan olduğu önemli değil) hiç bir suçu kabahati olmayan 15 yaşındaki bir futbol sevdalısını bıçaklasa ve o çocuk orada ölse ya da sakat kalsa bunu açıklamak mümkün olur mu? bence olmaz işte onun için bi çocuğun canının yanmasındansa orada 50 polis görevlendirilsin ben bunu canı gönülden desteklerim. şunu da unutmayın ki o dağlarda kırılan fidanlar için de bu devlet bu millet elinden geleni yapıyor ama malesef içimizdeki hainler olduğu sürece biz daha çok acı çekeriz. şunu da açık yüreklilikle belirteyim. dağdaki teröriste yataklık eden de benim için haindir, devletin malına zarar veren o malı çalan da....(derecesi farklı bile olsa) dağlarda şehit olan kardeşlerimiz demişsin siz gibi geniş bütçeli değiller diye. pamukoğlu paşanın, erdal sarızeybek'in kitaplarını okuduysan veya tartışma programlarında emekli generallerimizi dinlediysen hepside derki dağda terörle mücadelede tsk polis özel harekat kadar başarılı olamadı olamayız da der. ayrıca bu memlekette sadece teröre karşı yüzlerce evladını şehit veren ve yüzlerce evladını da gazi veren emniyet teşkilatının kimse hakkını yiyemez. yine o dağlarda mücadele eden askerlerimizden polisle aynı eğitim ve statüde bulunan astsubaylarımız polisin yaklaşık 1 katı maaş ve 6 katıda ikramiye almaktadırlar. bunu unutmayalım. ayrıca tsk bütçeden en büyük payı alırdı şu anda ilk üçte yine. emniyet ise araçlarına benzin koymakta bile zorlanmaktadır aldığı bütçeyle. kardeşlerimiz alsın allah daha da çok versin ama kimse bilmediği konuda konuşmasın. doğu ve güneydoğuda askerin tehlikesi polisde de var ama batıda ki tehlike ankara, izmir, istanbul, gökçebey.... burada polisin karşıkarşıya olduğu tehlike mi çok askerin mi...? ve nazik ve yuksek kulturlu olduğumu da asla idda etmedim ve etmiyorum. yalancılık ve aldatmaca ile ve güzel sözlerle gökçebey gençlerini küçümsediniz demişsiniz özür dilerim ben nerede nasıl küçümsemiş ve yalancılıkla itham etmişim gökçebey gençlerini? ben göğsünü gere gere elhamdülillah zonguldaklıyım diyen bi insanım ben iline ilçesine köyüne aşık bi insanım emin olun ki sizden daha çok gökçebeylileri seven ve düşünen biriyim, ben sadece bi kısım gökçebeylinin kavgacı gürültücü olduğunu yazdım ve kimleri kastettiğimde açıktır ve herkes iyi değildir. ama ben yinede iyisiyle kötüsüylede memleketimi seviyorum hemşehrilerimi seviyorum. yinede size teşekkür ediyorum bu siteyi ve buradan ilçe gündemini takip ettiğiniz için, başarılar dilerim... GAMZE kardeşimizde bakıyorum ki beni topa tutmuş. kardeşim inanki bende çok seviyorum gökçebeyimi ve emin l ki sen bırakır gidersin ama ben asla... paşa arkadaşa yazdıklarımı okursan ne demek istediğimi anlarsın sana da teşekkür ediyor başarılar diliyorum


GAMZE_16 2011-01-21 :

(ADEM BENLİ arkadaşa)Bu kadarınada pes dogrusu bu denli aşalayıcı sözleri nasıl oluyor da gökçebeye ve gökçebeylilere yakıştırıyorsunuz.Kavgacı ve yalancı bir gökçebeyli olarak,soy adınıza istinaden sizinde bir gökçebeyli oldugunuzu sanırım şu kadar söylemek istiyorum GÖKÇEBEYİ'Mİ ve GÖKÇEBEYLİLERİ seviyorum hiç kimseyi gökçebeyde zorla tutumuyoruz gidenede gelenede kapımız açık.


PAŞA 2011-01-21 :

gökçebey sporun toplam heyeti olan 20 kişilik kadroya iki araba emliyet personeli gönderen devletimiz okadar fidanımız daglarda kırılırken bu tedbirleri neden almıyor hayret dogrusu,sayın adem benli asla ki yanlış anlamanızı istemem ama daglarda kör kurşunla şehit olan kardeşlerimizde siz gibi geniş büççeli bir maaşa sahip olsalardı onlarda sizin gibi nazik ve kültür seviyesi yüksek yorumlar yaparlardı elbette, artı okadar güzel sözlere yalancılık ve aldatmaca gibi gökçebey gençlerini küçümser konuşmalarınız kınıyorum çalışmalarınızda başarılar dilerim...


CADDE 2011-01-20 :

çaydeğirmeninde jandarmayla anlaşıldığı resmen ap açıktı orda ne anamız ne bacımız kaldı.Klüp başkanları bile takımındaki oyunculara vurun o.* na diyerek tahrik etti.Madem vuruyorsunuz kahraman olmaya çalısıyorsunuz. Sonunu düşünen kahraman oLamaz ! Çevik kuvvet istersiniz korkupta yapmıyacaktınız o zaman ! CADDE REİS !


ismet karcı 2011-01-20 :

bu maç böyle bitmemeliydi.saha güzel seyirci güzel hava iyikötü olan skordu.enazından beraberlik iyi olurdu.yenilince seyircide küsüyor gelmiyor.oysa futbol bu takıma sahıp cıkılmalı gençlerin ve takımın sorunlarına destek verilmeliköy ve belde takımıbizden daha iyi neden halk arkasında sadece seyirci olmak yetmiyor.


Naci GİDEROĞLU 2011-01-18 :

Merhaba Bende geçmişden bir Çaydeğirmenispor Gökçebey esnafspor maçıyla ilgili anımı paylaşmak istiyorum sizlerle.Yanlış hatırlamıyorsam şampiyonluk maçı yada şampiyonluk yolunda çok önemli bir maçtı,saha gökçebey maç saat 13"de.Yani en azından biz öyle biliyoruz"ki öyle değilmiş maçın başlama saati 11/00.Maç günü yanımda bikaç arkadaşla istasyonda rayların üzerinde geziniyoruz 10/30 treni geldi trenden inenlere bakıyoruz can sıkıntısı,Yanımıza doğru 3 kişi yürüyo içlerinden biri gökçebeyin sahası nerde diye sordu gösterdik abi şurası diye Sorduk maçamı geldiniz yoksa ? Evet biz maçın hakemleriyiz dedi birisi erkencisiniz dedim hayır geç bile kaldık maç 11"de dedi şok olduk o arada çaydeğirmenispor"un oyuncularıda geldi stada Arkadaşlardan biri hemen Ali abiye haber vermek için koştu ( Ali GÜCÜK ) Ben hakemlerle yavaş yavaş sahaya doğru yürüyorum.içlerinden biri yakında manav olup olmadığını sordu Hocam manav çarşı içinde bi isteğinizmi var diye sorduğumda Muz istiyorum maça çıkarken muz yerim dedi Gidip alabileceğimi söylediğimde para uzattı Aşkolsun hocam ne parası diyerek onlardan ayrıldım.bu arada bizim futbolcular evlerinden bile çıkmamışlar"ki takımın forveti şenol (pomak abinin oğlu ) Halaa yatakda.Neyse takım apar topar toplanıyo herkes koşarak geldi Bende muzları alıp hakemlere verdim :)) Biraz gecikmelide olsa maç iptal edilmeden 11/30"da başladı.Çaydeğirmeninde soytarı lakaplı bi oyuncu var adam ogün sanki Messi mübarek 3 gol attı ve maçıda çaydeğirmeni 4/0 aldı.Hakemler soyunma odasına doğru yaklaşmakta Ben avazım çıktığı kadar bağırıyorum Hocaaaa yediğin muzlarındamı bi hatrı yoktu 2 penaltımızı vermedin Haram olsun sana o muzlarrrr :)) Bu vesile ile Çok özlediğim Ali GÜCÜK Abimede selamlarımı yolluyorum


ADEM BENLİ 2011-01-18 :

davut bey çok doğru yazmış yorumundan ötürü teşekkür ediyorum ve sayı hakkında da bilgi verdi öğrenmiş olduk sağolsun. ayrıca şunuda belirtmekte fayda var çaydeğirmeni bir belde'dir; ilçe değil. o sebeple de jandarma bölgesidir. polis çok istisnai konular haricinde gelmez. gökçebeye polis gelmişse emniyete teşekkür etmek gerekir emniyet ve asayişi zaafa uğratmadığı önleyici çalışmalar yaptığı için. ayrıca gökçebey sakinlerinin az da olsa bir kısmının nasıl kavgacı gürültücü olduğunu kimse inkar edemez etmeye de çalışmasın. can bey yorumunuz için teşekkürler ama kimi savunmak için yazdığınızı anlayamadım galiba zeki beyin lehinde yazdınız doğrumudur.


can arat 2011-01-18 :

Bu biLgiyi Suraya yazanLar Gercek Bilgiye Sahip oLanlardr. Ltfen Siz Birseyler Bilip biLmeden Konusmayın !


DAVUT KORUCU 2011-01-18 :

adem benli arkadaşın yazdıkları doğrudur. polis bir takımı korumak için orada olmaz. polisin orada görev yapmasının nedeni olayları olmadan önce engellemektir. çaydeğirmeninde gökçebeylilere yapılan hakaretler doğru değildir. ama bu demek değildir ki gökçebey dede aynı benzer olaylar olsun. orada yaşanan olaylar çaydeğirmeni spor ' un ayıbıdır. ayrıca çevik kuvvet 25 kişi değil 10 kişi gelmiştir. lütfedip sorsaydınız bu bilgileri verirdik.


ADEM BENLİ 2011-01-17 :

haberin tamamını okudum ve çok üzüldüm hem gökçebey belediyespor'a hemde bu haberi buraya yazan kişinin yanlış bilgiye sahip olmasına. insanlar işte aynen böyle yapıyorlar bilmeden yanlış bildiklerini halka empoze ediyorlar. çaydeğirmeni takımını korumak için çevik kuvvet gelmiş. pes doğrusu sizi şiddetle kınıyorum. polis oraya emniyet tedbiri almak için gelmiştir. bu tedbir iki takımın oyuncu ve taraftarları arasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması içindir. bir tarafı korumak için değil. ayrımcılık deniyo lütfen araştırmadan incelemeden yalan konuşmayalım insanları aldatmayalım. spor güvenlik kurulu gerek görmüştüre çevik kuvvet istenmiştir potansiyel vardır hepsi bu; lüten....


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama