TED Zonguldak Koleji’nden Anlamlı Ziyaret

TED Zonguldak Koleji Gökçebey ilçesi D.Tütüncüoğlu İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti. Okul Müdürü Serdar Kavlakoğlu, Biyoloji Öğretmeni Bahar Bozkurt, Kimya Öğretmeni Berrin Birsen ve TED Kulübü'nden 7 öğrencinin gerçekleştirdiği ziyarette, TED Kulübü öğrencileri arkadaşları arasından topladığı kitap, kırtasiye, kıyafet gibi araç gereçleri okuldaki başarılı ve yardıma ihtiyacı olan öğrencilere dağıttılar.

 D.Tütüncüoğlu İlköğretim Okulu bölümlerini gezen misafir öğretmen ve öğrencilere okul, çevre ve öğrenciler  hakkında okul müdürü Yılmaz Demirbaş açıklayıcı bilgiler verdi. Öğrenciler karşılıklı sorularla birbirlerini tanıma fırsatı bulurken zamanın ilerlemesiyle sınıflarda ve bahçede çeşitli etkinlikler düzenlediler. Ayrıca  gelen misafirlere öğle yemeği ikramında bulunuldu.

 Okul Müdürü Yılmaz Demirbaş, gelen misafir öğrencilere şöyle seslendi:" Sizler gelecekte ülkemizin önemli kademelerinde görevler alacaksınız. Bundan hiç bir kuşkumuz yok. Aynı duyarlı davranışları, aynı heyecanla devam ettireceğinizden eminiz. Yolunuz açık olsun."

 TED Zonguldak Koleji Müdürü Serdar Kavlakoğlu  D.Tütüncüoğlu İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerini Zonguldak'a davet etti. Gelen misafirler okuldan memnun olarak ayrılırken, duygusal anlar yaşandı.
FOTOGALERİ Tıklayın...............


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-12-25
Bu haber 2422 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 562
  Toplam: 5607969
   Online :

  71 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama