Creavit Çevreci “Susuz Pisuar” Üretti

Son yıllarda artan küresel ısınma nedeniyle azalan su kaynakları, bilim adamlarını suyu çok az kullanan veya hiç kullanmayan sistemleri geliştirmeye yöneltti. Gökçebey ilçesinde sanayi kuruluşu olan Çanakcılar Seramik “Creavit” geliştirdiği teknolojiyle Doğaya Tam Destek Çevreci “Susuz Pisuar” üretti. “Susuz Pisuar ile Size ve Doğaya Tam Destek” sloganıyla yola çıkan Creavit Suyun yaşam için ne kadar önemli olduğu düşüncesinden hareketle üretilen Pisuar yılda ortalama 180 ton su tasarrufu sağlanmış oluyor. Çevreci, ekonomik ve kesinlikle kokusuz olan “Susuz Pisuar” sistem olarak da Türkiye’de ilk kez üretildi. 

Yeni üretilen Susuz Pisuar için Creavit’ten yapılan açıklama şöyle ”Dünyanın geleceğini tehdit eden en önemli tehlikelerden biri susuzluk!
Ancak bu problemin önüne geçmek, alacağımız tedbirler ve kullanacağımız tasarruflu ürünler ile mümkün hale geliyor. Bu nedenle Creavit olarak suyun yaşam için ne kadar önemli olduğu düşüncesinden hareketle susuz pisuarı ürettik.

Yıllarca boşa akıtılan suyu “Susuz Pisuar” sistemiyle durdurmak münküm. İsviçre teknolojisinin ürünü kartuş 8000 kullanım sonrası yenisi ile değiştiriliyor. Ömrü dolan kartuşu tek hamleyle değiştirmek ise son derece pratik.
Susuz Pisuar, özel kartuşu sayesinde su kullanımını sıfıra indiriyor. Böylece yılda ortalama 180 ton su tasarrufu sağlanmış oluyor. Kullanım esnasında sıvı, pisuarın içinde yer alan valf sayesinde sadece boru içine akıyor, bu sayede de kötü kokuların dışarı çıkışı engellenmiş oluyor.

Creavit olarak gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmamız için “su tasarruflu” ürünler kullanmanızı öneriyoruz. Ve siz değerli tüketicilerimizi suya verdiğiniz değeri göstermek ve ekonomiye katkı sağlamak adına “%100  su tasarruflu” Creavit Susuz Pisuar’ı kullanmaya davet ediyoruz.”
Susuz Pisuar Özellikleri:
 Susuz
 Kokusuz
 Hijyenik
 Çevreci
 Düşük Montaj Maliyeti
 Düşük Bakım Maliyeti


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-12-24
Bu haber 2599 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 818
  Bugün : 1190
  Toplam: 5611309
   Online :

  25 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama