CHP Devrek İlçe Başkanlığı’ndan Kılıçdaroğlu’na Tam Destek

CHP Devrek İlçe Başkanı Şeref Aydınlı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında olduklarını söyledi.  CHP'de son zamanlarda yaşanan gelişmeleri değerlendiren CHP Devrek İlçe Başkanı Şeref Aydınlı, il ve ilçe örgütleri ile birlikte bir araya geldiklerini söyleyerek alınan kararları açıkladı.
     Aydınlı, "Son günlerde oluşan partimizle ilgili gelişmeleri değerlendirmek üzere il ve ilçe örgütleri temsilcilerimiz, belediye başkanlarımız, il genel meclis üyelerimiz ve kurultay delegelerimizle bir araya geldik. Yapılan değerlendirmede; Cumhuriyet Halk Partisi'nde yaşanan ve kamuoyuna yansıyan bu gelişmelerin sadece partimizin mevcut tüzüğünün uygulanması ile meydana gelen bir problem olup genel başkanlık sorunu olmadığı, tabanın ve partililerin genel başkanına sahip çıktığı, Zonguldak merkez ve ilçe  örgütlerinin Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibinin yanında olduğu vurgulandı.
      Yine Cumhuriyet Halk Partisi'nin 87 yıldır bu coğrafyada var olduğu ve varlığını devam ettireceği, tartışmaların aile içi sorun olarak değerlendirildiği, bu sorunun en kısa sürede aşılacağı, bunun gerektirdiği bilgi, birikim ve donanımın Cumhuriyet Halk Partililerde var olduğu belirtilerek herhangi bir kopmanın ve ayrışmanın yaşanmayacağı vurgulandı" dedi.
      Şeref Aydınlı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ve yönetiminin yanında olduklarını ifade ederek, "Zonguldak il geneli CHP örgütleri olarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında olduğumuzu, onun yönetiminde partimizin iktidar olması için çalışmalarımıza devam edeceğimizi saygılarımızla bildiriyoruz." şeklinde konuştu.
Haber kaynağı:Bölgehaber67.net

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-12-12
Bu haber 1987 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 818
  Bugün : 1367
  Toplam: 5611486
   Online :

  81 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama