Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Gökçebey Şubesi Başkanı Cevat Baş Seçildi

Tüm işçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Gökçebey Şubesi açıldı. Yapılan seçimlerde Cevat Baş Başkan seçildi.  Baş Başkanlığında görev bölümü şöyle belirlendi.Şube Başkanı Cevat Baş, Şaban Erdioğlu, Hüseyin Salman, Mahir Partlak, Recep Başoğlu.
Denetleme kuruluna: Şakir Özkan, Sait Benli, ve Cevdet Aydemir seçildi.

Tüm işçi Emekliler Dul ve Yetimleri Derneği Gökçebey Şubesi Başkanı Cevat Baş yaptığı açıklamada,” Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimlerimiz artık yalnız değildir” diyerek sözlerine şöyle devam etti. “Tüm İşçi Emekliler Dul ve Yetimleri Derneği Gökçebey Şubesi açmış bulunmaktayız. Seçimle yönetim kurulunu belirlemiş olduk. Derneğimizin Denetleme kurulunda görev alan Sait Benli ağabeyimizin geçtiğimiz günlerde vefatı bizleri derin üzdü. Merhuma Allah’tan rahmet geride kalanlara başsağlığı diliyoruz. Önümüzdeki günlerde yapacağımız toplantıda Benli’nin yerine yeni bir arkadaşı görevlendireceğiz. Derneğimiz ile ilgili yaptığımız tüm çalışmaları kamuoyu ile de paylaşacağız. Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimlerimiz artık yalnız değildir. Buradan Gökçebey, belde ve köylerde bulunan tüm Emeklileri, Dul ve yetimleri derneğimize üye olmaya davet ediyorum” dedi. 

 
 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-12-12
Bu haber 2183 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 230
  Toplam: 5611951
   Online :

  76 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

CEVAT BAŞ 2011-04-19 :

desteğiniz için çok teşekkür ederiz.bizde size kolay gelsin diyoruz...


yılmaz demirbaş 2010-12-16 :

emekli olmasına rağmen, emek mücadelesine katkılarını esirgemeyen siz değerli büyüklerimizi tebrik ediyor, mücadelelerinizde Gökçebey EĞİTİM SEN olarak hep yanınızda olacağımızı bildiririm. Kolay gelsin


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama