Sonunda Gökçebey İçin Bir Araya Geldiler

Sonunda AK Parti İlçe başkanı Zeki Usluoğlu ile CHP Gökçebey Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan Gökçebey için bir araya geldi. Uzun zamandır yapılması gerek, ancak her iki tarafın da inatlaşması sonucu sürgit haline gelen “anlaşmazlık-dinlemezlik” nihayet aşıldı; Belediye Meclis Üyeleri Sadi Uyar ve Ender Aydemir’in ön ayak olmasıyla CHP’li Belediye Başkanı M. Zeki Kılınçarslan ile AK Parti İlçe Başkanı Zeki Usluoğlu aynı masa etrafında toplandı. Toplantıya Belediye Meclis Üyeleri Sadi Uyar, Ender Aydemir, Halit Karademir, Hüseyin Yaylı, Mehmet Acar, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Karaadak katıldı.

Toplantıda Gökçebey’in sorunları, eksiklikleri ve yapılması gerekenlerle ilgili fikir alışverişi yapıldı. Kılınçarslan toplantının yapılmasında emekleri geçen Sadi Uyar ve Ender Aydemir’e teşekkür ederek var olan sorunların çözümü için daha emin adımlar atılması gerektiğini belirtti. Amaç Gökçebey’in kalkınması olunca İktidar-Muhalefet çekişmesinin gereksiz olduğu, bu çekişmenin ortadan kalktığı zaman istenilen sonucun kendiliğinden doğacağı fikrinde birleşildi. Başkan Kılıçarslan, düzenlenen bu toplantıdan çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi. 
AK Parti İlçe Başkanı Zeki Usluoğlu, kendisinin Gökçebey’e hizmet amacıyla elinden gelen her şeyi yapacağını belirtti. Daha önceden yaptığı çalışmaların eksilmeden devam edeceğini vurgulayan Usluoğlu, toplantının son derece yararlı olduğunu belirtti.

Toplantı sonucunda, görüşülmesi gereken acil konular taraflarca belirlendi. Hemen her yıl sele neden olan Agustu Deresi’nin ıslahı amacıyla DSİ tarafından hazırlanan projenin hayata geçirilmesi, ilçedeki potansiyeli karşılayacak bir Anadolu lisesinin yapımı, var olan hastanenin geliştirilmesi, kent ormanı yapılması için yapılması gereken çalışmalar, vs. konular çözülmek üzere tartışıldı. Toplantı yaklaşık bir buçuk saat sürdü.
Haber:Tefen67

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-11-05
Bu haber 3821 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 655
  Toplam: 5609956
   Online :

  79 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

tahir özdemir 2010-11-20 :

selam arkadaslar göcebey yusme havusu yabısaydı**dahaiyi olsaiyideyimi selam **ederca gecmis kurbanbayamınıs cadankutlar hekese selam


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama