Tüm Zonguldaklılara hayırlı olsun

İstanbul’daki Zonguldaklılar bir başarıya daha imza attılar
Gurbette birçok Zonguldaklıları bir araya getiren İstanbul Zonguldaklılar Derneği, yıllardır hayalini kurduğu dernek binası alımı işlemlerini son üç aydır yapılan yoğun çalışmaların ardından tamamladı. Derneğin tabusunun ellerinde olduğunu açıklayan Zonguldaklılar Derneği Başkanı Orhan Bayraklı yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “ Görevime ilk geldiğim gün kendimize ait bir dernek binası alımı için hemşerilerime söz vermiştim. Tüm zorluklara rağmen bu sözümde durdum ve derneğimizin tapusunu aldık. Dernekçiliğin ilk amaçlarından biriside bu olmalı çünkü kendinize ait dernek binası olmadığı sürece tam başarılı sayılmazsınız derneğin yaşama şansı fazla değildir. Bizde bu alanda çalışmalarımıza son üç aydır hız vermiştik. Bugün itibariyle bu çalışmalarımızın sonucunda derneğimizin mülkiyetine kavuştuk. Bunun sevinciyle öncelikle ülkem için Zonguldak için hayırlara vesile olmasını dilerim. Kendimize ait dernek binamıza kavuşmanın mutluluğunda pay sahibi olan, bizlere desteklerini esirgemeyen başta, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Fazlı Erdoğan, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen olmak üzere İstanbul’da İkamet eden Zonguldaklı işadamlarımızdan İsmail Recai Şanlı, Ahmet Doruk, Hüseyin Şen, Mustafa Gülmez, Şenol Birol Kabarık, Cemil Yan, Mehmet Tülübaş, Simge Yapım Medya Hizmetleri sorumlusu Gülbahar Merdivan, derneğimizin Yönetim Kurulu ve Üyelerine, bizlerin bu mutluluğumuzu hemşerilerimize yansıtan Zonguldak ve İstanbul medyasına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca dernek mülkiyetinin ödemeleri devam etmekte olup bu güzel mekânımıza katkıda bulunmak isteyenlerin yardımlarını almaktayız.
Mülkiyetine kavuştuğumuz bu dernek binamız Zonguldak’ta dernekçiliğin sivil toplum örgütlerin yaşayabilmesi için çok büyük bir adım olmuştur. Bu anlamda örnek teşkil edecektir. Bundan sonraki yapılacak yatırımlarımız yine Zonguldak adına olacaktır”
Başkan Bayraklı, bundan sonraki ilk organizasyonun, açılış programı olduğunu tarihinin ise ileriki zamanlarda duyurulacağını söyleyerek tüm Zonguldaklı hemşerilerine hayırlara vesile olması dileklerinde bulundu.

Haber: Mustafa Gökdemir

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-09-15
Bu haber 1624 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 154
  Toplam: 5552382
   Online :

  81 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama