Seramik Sağlık Gereçleri Sektöründe Bir İlk

Gökçebey’de sanayi kuruluşu olan Çanakcılar Şirketler Grubu  vitrifiye seramik sağlık gereçleri markası olan Creavit Seramik Sağlık Gereçleri Sektöründe Bir İlk “ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi” aldı. Kendi sektöründe yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinen Creavit, gerçekleştirdiği Sosyal sorumluluk çalışmaları, Ar-Ge yatırımları ve Kalite-Güvence standartlarına gösterdiği hassasiyetle kullanıcılarına hizmet vermekte. Bu anlamda sahip olduğu Uluslar arası normlara uygunluk, TSE ürün standart ve ISO yönetim sistem belgelerine bir yenisini daha ekledi. Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe Müşteri Memnuniyeti’ne dair ISO 10002 Yönetim Sistemi belgesini alan Creavit, ilk ve tek marka olmanın gururunu tüketicisiyle paylaşıyor.
“Aynı Bakıyoruz, Farklı Görüyoruz” felsefesiyle yola çıktığından beri, kullanıcılarına her zaman en iyiyi sunmayı hedefleyen Creavit, yaşam alanlarının vazgeçilmezi ıslak mekanlardaki kalite perspektifini layık görüldüğü ödüller ve sahip olduğu kalite belgeleriyle destekliyor.
Creavit; tasarımlarını ve her geçen gün gelişen ürün gamını ilgiyle takip eden tüketicilerine, “ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” belgesini armağan ediyor ve onların güvenine layık olmak için çalışmalarına katma değerlerle yön vermeye devam ediyor.


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-09-03
Bu haber 1646 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 256
  Toplam: 5551727
   Online :

  97 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama