DEVREK TSO TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasının açılışına katıldı.    2007 yılında yapımına başlanıp 2009 yılında da tamamlanan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası resmi açılışını TOBB Başkanı Rifat Hisarcıkoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdi.
Açılış töreninde TOBB Başkanı Rifat Hisarcıkoğlu,Vali Erdal Ata, CHP Zonguldak Milletvekili Ali Koçal, AKP Zonguldak Milletvekili Fazıl Erdoğan, CHP 22. Dönem Milletvekili Nadir Saraç, Devrek Kaymakamı Hüseyin Öner,Belediye başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, oda başkanları, daire amirleri, çok sayıda işadamı, esnaf ve vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Deniz Saraç, hizmet binası hakkında konukları bilgilendirdi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu da, TSO üyelerine ve davetlilere konuşmasında bazı ipuçları verdi. İşi markalaştırmanın önemli olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, iş yaparken ortaklığın önemli olduğunu dile getirdi. 8 yıl sonra tekrar Devrek'te olduğunu anlatan Hisarcıklıoğlu, şunları söyledi: "Türkiye'deki markalaşmış sanayisi ileriye gitmiş şehirlere baktığınız zaman bunlar niye zengin olduğunu araştırdığınız zaman arkasında bir tek gerçek vardır. O da şudur. Bir ilde vali, belediye başkanları, oda başkanları, hepsinin yüreği o şehir için çarpıyorsa o şehir ileriye gider. Bir araya gelindiği zaman rahmet ve bereket oluyor. Buradaki topluluk o yüzden beni umutlandırıyor. Valimiz cidden başarısını daha önceden de göstermiştir. Burada iktidar ve muhalefet milletvekilleri bir aradadır. İşte doğru olanda budur. Allah yaratırken hepimizi ayrı yaratmıştır. Ama Zonguldak denilince bir araya gelmesini bileceğiz. Bu aslında Zonguldak için ümit verici bir hadisedir. Artık'Gelsinler beni keşfetsinler' diye bir şey yok. Sizler yaptığınızı her yerde anlatacaksınız

Zonguldak Valisi Erdal Ata da salondakilere yapılan çalışmaları aktardı. Konuşmaların ardından vergi rekortmenleri ödül töreni gerçekleştirildi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-08-10
Bu haber 1702 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1024
  Bugün : 629
  Toplam: 5606646
   Online :

  80 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama