GÖKÇEBEY YENİ MAHALLE MUHTAR ADAYI NURŞEN YILMAZ
GÖKÇEBEY YENİ MAHALLE MUHTAR ADAYI NURŞEN YILMAZ:“ BOZKURT’TA TEŞEKKÜR EDERİM” Gökçebey Yeni mahalle Muhtar adayı Nurşen Yılmaz yaptığı açıklamada,” mahallemize yaptığı hizmetlerimden dolayı muhtarımız Nurettin Bozkurt’a teşekkür eder, onun muhtar tecrübelerinden faydalanacağım” diyerek sözlerine şöyle devam etti.“ Yeni Mahalleye muhtarlığı görevi ile hizmet etmek istiyorum. Uzun yıllar mahallemizde başarı ile muhtarlık yapan ve yapılacak seçimlerde muhtar adayı olmadığını açıklayan değerli muhtar ağabeyimiz Nurettin Bozkurt’a Yeni mahalle sakinleri adına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, kendisinin yüksek hayat ve muhtarlık tecrübelerinden faydalanmak istediğimi arz eder, diğer muhtar aday arkadaşlarımı da başarılar dilerim" dedi. Nurşen Yılmaz kimdir? Gökçebey’in ilk Belediye Başkanı Tahir Yılmaz’ın kızı, 1961 Zonguldak doğumlu 1977-1978 Kilimli Lisesi mezunu Nurşen Yılmaz Gökçebey İş Bankasında 23 yıl Memur ve kıdemli muhasebeci ve şeflik yapmıştır. Yenimahalle Muhtar Adayları Abdurrahim Zeren, Nadir Akaya, Cemil Arat, Mustafa Aratoğlu ve Nurşen Yılmaz dır.
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2008-12-22
Bu haber 4185 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 250
  Toplam: 5613750
   Online :

  67 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Turgut Bozkurt 2009-09-19 :

merhaba nursen hanim.Öncelikle sizi tebrik ederim ve basarilarinizin devamini dilerim.sunu yazabilirimki verinler oylar dogru yere gitmis.sevgilerle TURGUT BOZKURT.


Kubilay Ertan 2009-06-14 :

Hayırlı olsun Nurşen Abla.Muhtarlık görevinde başarılar dilerim.Saygılarımla...


gökçebey aşığı 2008-12-23 :

önce sadi seni kutluyrm böyle güzel bir site hazırladın için. nurşen hanım'da yıllarca bize bankacı olark hizmet etmiştir.. bundan sonrada umarım yenimahalle halkı desteklerini verirde muhtar olarak hizmet eder. ama eminimki nurşen hanım tuttuğunu koparan bir bayan ve örnek bir bayan.. gökçebey de bir ilki yaşatır bize.. diğer ilçelerdede örnek ilçe oluruz bayan muhtarımız var diye. yenimahallenin saygıın kültürlü halkına buradan sesleniyorum. el ele verin nurşen hanımı seçin inanınn kazançlı çıkacaksınızdır


Mert Kocaman 2008-12-22 :

Baktımda Oradaki Muhtar Adaylarına Orada Sadece Yakışan Mustafa Aratoğlu Abim Var Ona Yakışır Muhtarlık Yeni Mahallede Bizim Oylarımız Ona Helal'dir.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama