İstanbul’daki Zonguldaklılar kahvaltıda bir araya geldiler

İstanbul Zonguldaklılar Derneği’nin düzenlemiş olduğu kahvaltı dernek binasında yapıldı.Yaz dönemine denk gelmesine rağmen katılımın yoğun olduğu kahvaltıya, Dernek Başkanı Orhan Bayraklı, derneğin yönetim kurulu, üyeler ve misafirler katıldı.
Kahvaltı sonrası üyelere konuşma yapan Bayraklı, Ramazan ayı içerisinde derneğin yeni binasına taşınacaklarını, maddi anlamdaki sıkıntıların bir an önce çözmeye çalıştıklarını belirterek Ramazan ayı içerisindeki organizasyon hakkında üyelere bilgiler verdi. Ramazan ayı sonrasında ses getirecek açılışının da yapılacağını söyleyen Bayraklı, derneğin yeni binasına en yakın zamanda kavuşacaklarını bildirdi.
Zonguldak’ın Devrek ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralılar arasında dernek üyelerinin de bulunması üzüntü ile karşılandı.
Dernek Başkanı Orhan Bayraklı, geçtiğimiz günlerde Devrek’te meydana gelen trafik kazasında yaralanan üyelerin ve kazaya karışan diğer yaralılara Allah’tan acil şifalar dileyerek, kaza geçiren üyelerinin yakınları ile devamlı irtibat içerisinde olduğunu söyledi.

Haber: Mustafa Gökdemir

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-07-26
Bu haber 1373 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 112
  Toplam: 5671563
   Online :

  76 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama