Doğa yürüyüşleri başlıyor!

Geçen yıl başlattığımız doğa yürüyüşlerine yeniden başlıyoruz. İlk yürüyüş güzergahının başlama noktası; Musausta Köyü...
2009 yılında başlattığımız doğa yürüyüşlerinin bu yılki bölümüne başlıyoruz. Bu yılki ilk yürüyüşün başlangıç noktası, Perşembe-Musausta Köyü olacak. Emekli öğretmen Zeki Başoğlu'nun rehberliğinde yapılacak yürüyüşe katılmak isteyen dostların beni arayarak bilgilendirmeleri ya da elektronik posta adresime ileti göndermeleri yeterlidir.

20 Haziran 2010 Pazar günü saat 10.00'da Çaycuma Öğretmenler Evinin önünde toplanılarak, araç-larla Musausta Köyüne gidilecek. Arabalar orada bırakılarak yürüyüş güzergahındaki gezi başlayacak. Varış noktasında yenecek öğlen yemeğinin ardından farklı bir yolla Musausta Köyüne dönülerek gezi tamamlanacak. Köylülerle sohbet ve çay molası sonrası Çaycuma'ya dönülecek.

Katılımcılar kendi yiyeceklerini kendileri hazırlayarak, yanında getirecektir. Yürüyüş sportif bir yü-rüyüş olmayıp, doğa yürüyüşü biçiminde olacaktır. Fotoğraf çekmek isteyenler makinelerini yanlarına alabilirler.

Araç temini ve yürüyüş güvenliği için katılımcıların önceden bilinmesi gerekli olduğundan, katılmak isteyenlerin bilgilendirme konusunda duyarlı olmalarını rica ederiz.

Hava koşulları doğa yürüyüşünü engelleyecek oranda kötü olursa yürüyüş sonraki haftaya ertelenecektir.

(Not: Bundan sonraki haftalarda yapacağımız doğa yürüyüşleriyle ilgili güzergah önerip, rehberlik ya-pabilecek dostların bizimle iletişime geçmelerini rica ediyorum.)

     Mevlüt Kırnapçı
kirnapci@windowslive.com

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-06-14
Bu haber 1875 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 180
  Toplam: 5551651
   Online :

  79 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama