Kaçmaz’ın, Teşekkür Ziyareti

İstiklal Gazisi Hüseyin Kaçmaz’ın oğlu Turgut Kaçmaz Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gökçebey Belediyesi’nin katkılarıyla Gökçebey Çok Programlı Lisesi Konferans Salonu’nda "Çanakkale, Atatürk ve Babam" konulu bir konferans verdi.
 Özellikle konferansın düzenlenmesinde gayretlerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fazıl Ataş’ı makamında ziyaret etti. Konferansın düzenlenmesine katkılarından dolayı teşekkür ederek, Çanakkale ile ilgili resimler, belgeler ve dokümanlar verdi.
Turgut Kaçmaz  daha sonra Gökçebey Çanakcılar Seramik A.Ş yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mithat Çanakcı’yı ilçedeki bürosunda ziyaret ederek, Çanakcı’ya Çanakkale destanı fotoğraflarını içeren bir takvim hediye etti.Çanakcılar Seramik A.Ş yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mithat Çanakcı İstiklal Gazisi Hüseyin Kaçmaz’ın oğlu Turgut Kaçmaz’a,” öncelikle nezaket ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Ülkemizin her yerine giderek Çanakkale destanı anlatmaya çalışıyoruz. Bu vermiş olduğunuz hizmetin anlamı çok büyüktür. Çalışmalarınızda başarılar dilerim “ diyerek hediyeler verdi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-06-14
Bu haber 1520 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 198
  Toplam: 5551669
   Online :

  84 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama