ENGELLİ ÇOCUKLARIN MUTLU GÜNÜ

10-16 Mayıs Engelliler haftası dolaysıyla düzenlenen program kapsamında Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği Başkanı, Yönetimi ve Engelli Çocuklar Gökçebey Çanakcılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Çanakcı’yı ziyaret etti. Çanakcı Kendisine ziyarete gelen  Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği Başkanı Songül Malkoç, Yönetimi Fatoş Ocakcıoğlu,Meliha Ocakcıoğlu, Murat Odabaş, Sevgi Yıldırım  ve Engelli Çocuklarla tek tek tokalaşarak yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.
Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği Başkanı Songül Malkoç, Yönetimi Fatoş  Ocakcıoğlu, Meliha Ocakcıoğlu, Murat Odabaş, Sevgi Yıldırım, Engelli çocukları Hayvanat Bahçesi gezdirildi.
Engelli çocuklar Batı Karadeniz’in En büyük Hayvanat Bahçesini gezerken çok çeşit hayvanları gördükçe heyecanlandılar ve coştular.
Engelli çocukların hayvanat bahçesinde bulunan havyaları tek tek gezerken heyecanlandılar
Dernek başkanı Songül Malkoç başta olmak üzere Yönetimi Fatoş  Ocakcıoğlu,Meliha Ocakcıoğlu, Murat Odabaş, Sevgi Yıldırım  ve Engelli Çocuklara hayvanat bahçesinde bulunan hayvanlar hakkında bilgi verdiler.
Çanakcılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Sezai Çanakcı tarafından Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği Başkanı, Yönetimi ve Engelli Çocuklara yemek verildi. 
Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği Başkanı Songül Malkoç, Çanakçılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çanakcı’ya,” 10-16 Mayıs Engelliler haftası dolaysıyla düzenlenen çeşitli etkinlikler kapsamında gecen yıl olduğu gibi bu yılda Çanakcılar Seramik Fabrikasındaki Hayvanat Bahçesine geldik. Bizleri Çanakçılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu Mehmet Çanakcı karşıladı.  Engelli öğrencilerimizi Hayvanat Bahçesini gezdirdik.  Engelli çocuklarımız hayvanat bahçesini gezerken onların mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Çanakcılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Çanakcı tarafından yemek veridi. Derneğimizin yönetimi ve tüm engelli çocuklarla yakından ilgilenen Çanakcılar ailesine çok teşekkür ediyoruz” dedi. 
Çanakçılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çanakcı, Devrek Engelli Vatandaşlara Yardım ve Dayanışma Derneği Başkanı Songül Malkoç’a,” Öncelikle bizleri nezaket ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Engelli öğrencilerimizi dernek kurarak sahip çıkmanızdan dolayı Derneğinizde görev alan arkadaşları canı gönülden kutluyorum. Engelli vatandaşlara ve çocuklara sahip çıkmak hepimizin asil görevlerinden biridir. Bu konuda üzerimize düşen görevleri elimizden geldiği kadar yapmaya çalışıyoruz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim “dedi. 

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-05-14
Bu haber 1952 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 523
  Toplam: 5551307
   Online :

  91 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama