Ak Parti İl Başkanı Uçar’dan Kaymakam Kılınç’a ziyaret

Gökçebey Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar ekibiyle beraber Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç’ı makamında ziyaret etti. Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar başkanlığında gerçekleşen ziyarete Ak Parti Gökçebey İlçe teşkilatı İl genel Meclis Üyesi Kenan Çetinoğlu, Belediye Meclis üyesi Sadi Uyar hazır bulundu.  AK Parti, Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Zonguldak’ta,”bütün kurumlarla iç içe çok ciddi çalışmalar içindeyiz” dedi.
“Amacımız İlimizin şirin ilçesi Gökçebey’e iyi hizmetleri getirmektir “diyen Başkan Uçar Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç ile fikir alış verişinde bulundu.
Kaymakam Kılınç; “Güzel ilçemiz emin ellerde bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 Başkan Uçar ise; “Bizler iktidar partisinin Zonguldak temsilcisi olarak üzerimize düşen her görevi yerine getirmenin gayreti içindeyiz. Tüm kurumlarla koordineli çalışmalarımız devam ediyor. Gökçebey’in sorunlarını da Gökçebey ilçe başkanımız Zeki Usluoğlu bizle paylaşmaktadır. Bizlerde elimizdeki imkânlar doğrultusunda yardımcı olamaya çalışıyoruz” dedi. 
Gökçebey Kaymakam Çetin Kılınç,” Öncelikle nezaket ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler İlçe Başkanız Zeki Usluoğlu  ve İl genel Meclis Üyesi Kenan Çetinoğlu ile birlikte ilçe sorunlara çözüm bulmaya çalışıyoruz. İlçemize yeni bir emniyet binası yapmak istiyoruz fakat yer sorunumuz var. İlçemizde Eğitim adına ÇPL lisemiz var yeterli değil. Yeni bir lise’ye ihtiyacımız var. Okul yapımı için yerimiz var. Ve yine MYO’muz için yurt sorunumuz var. Bu konularda bizlere destek vermenizi bekliyoruz” dedi.
Başkan Uçar, Gökçebey için ne gerekirse yapmaya hazırız.”dedi.

Haber:Latif Aydemir

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-05-06
Bu haber 1663 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 545
  Toplam: 5609846
   Online :

  22 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama