Bayraklı amacına ulaşıyor

İstanbul Zonguldaklılar Derneği, kendisine ait dernek binasına kavuşuyor Bilindiği üzere, İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı Küçükköy-Karayolları Mahallesi’nde bulunan İstanbul Zonguldaklılar Derneği, İlerleyen günlerde bu mekândan ayrılarak aylardır yapılan çalışmaların sonucunda, ulaşımın daha kolay olduğu, Küçükköy’ün merkezindeki dernek lokaline kavuşacak. Yakın zamanda görkemli bir açılışın gerçekleşeceğini belirten İstanbul Zonguldaklılar Derneği Başkanı Orhan Bayraklı, şöyle konuştu: “Hedefsiz çalışma ileride insanları başarıya kılmaz, bende yıllar önce bu göreve gelmeden hedeflerim vardı. En önemli hedeflerimden bir tanesi kendimize ait bir dernek binasının olmasıydı. İlerleyen günlerde bu mutluluğumuzu hep beraber Zonguldaklılara yaşatacağız. Bu mutluluk hepimizindir. Açılış tarihi kesinleştirmiş değiliz, bunun çalışmalarına da şuandan itibaren başlamış bulunmaktayız. Daha sonra bu konuyla ilgili açıklamalarda bulunacağız.”
İstanbul Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu’na ve beklediğinden daha fazla maddi ve manevi anlamda destek veren üyelere teşekkür eden Bayraklı, fedakâr davranan hemşerilerinin gibi İşadamları ve siyasilerden destek beklediklerini söyledi.
13 Haziran’da Gerçekleştirilecek olan “4. İstanbul Zonguldaklılar Derneği Piknik Şöleni” için çalmalarına da değinen Bayraklı, bunun çalışmalarında aksatmadan devam ettiğini piknik şöleni için afiş ve davetiyelerinin basıldığını belirtti. İrtibat telefonu: 0 537 717 82 66

Haber: Mustafa Gökdemir

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-05-04
Bu haber 1603 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 105
  Toplam: 5551576
   Online :

  58 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama