Polis Haftası Nedeniyle Düzenlenen Şiir ve Resim Yarışması

Türk Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümü nedeniyle Gökçebey ilçe Emniyet amirliği tarafından Hükümet konağı önünde tören düzenlendi. Tören Atatürk Anıtı'na çelenk koyma bir ve dakikalık saygı duruşu ardından İstiklal Marşı'nın okundu. Düzenlenen törende öğrenciler tarafından polislerle ilgili şiirler okunurken, Polis haftası nedeniyle şiir ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Ayrıca İlçemiz sakinlerinden Mehmet Danacı ve Yunus Tavukcu Polis haftası  nedeniyle kendi yazdıkları şiirleri okudular Mehmet Danacı şiirini okurken duygusal anlar yaşadı.
Şiir yarışmasında birinci olan Bakacakkadı Durmuş Demirel İlköğretim okulu öğrencisi, Gamze Demirel’e hediyesini Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç, İkinci olan Atatürk İlköğretim okulu öğrencisi Gizem Yılmaz’a hediyesini İlçe Jandarma Karakol Komutanı Ahmet Başaran, Üçüncü olan Gökçebey İlköğretim okulu öğrencisi Huriye Can Erdoğan’a ise hediyesini Gökçebey Belediye Başkan vekili Halit Karademir verdi.
Resim yarışmasında Birinci olan Atatürk İlköğretim okulu öğrencisi Ezgi Gülsüm Kılınç’a hediyesini Cumhuriyet Baş Savcısı Harun Ercan, İkinci olan Bakacakkadı Durmuş Demirel İlköğretim okulu öğrencisi Beste Çam Kerter’e hediyesini İlçe Emniyet Amiri Mehmet Çelik, Üçüncü olan Bakacakkadı Durmuş Demirel İlköğretim okulu öğrencisi İzel  Albuz’a ise hediyesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen verdi.
Düzenlenen törene Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç, Belediye Başkan vekili Halit Karademir, Cumhuriyet Baş Savcısı Harun Ercan, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Çelik, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Ahmet Başaran, daire müdürleri, polisler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-04-10
Bu haber 3884 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 294
  Toplam: 5613794
   Online :

  81 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Gamze Demirel 2016-05-04 :

Şuan bile bakiyorum o kadar gurur verici bir sey ki keske o ana geri dönebilsem tekrar o heycanimi yasasam.Bir kac kere bu basarimi devam ettirdim simdi bunu hayatima yansitma zamani ;)


sevilay sahin 2011-03-20 :

bende 1. oldum resım yarımasındaaaaaaaaaa


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama