Bölge Hastanesi Bakacakkadı'ya Yapılmalı

Belediye Başkanı Albuz: “Son günlerde Bölge Hastanesi için yer arandığını duyuyoruz. Zonguldak ilinde hastane için yer bulmak zor, aslında herşeyi Zonguldak’a sıkıştırmamak lazım çünkü; İlimiz tıkandı. En uygun yer olarak Bakacakkadı’yı öneriyoruz. Bizler Belediye olarak, Bakacakkadılı olarak hiçbir bedel istemeden arsayı vermeye hazırız. Ben aslında Bakacakkadı’nın doğusundaki yamacı çok uygun buluyorum, havadar ve yeşillik alan, burası zaten orman kapsamında, ancak az ağaç olan ve kullanılmayan bir alan.

Bakacakkadı ilimize 30 km. uzaklıkta olan şirin bir beldemiz Bartın - Zonguldak - Karabük’ün ortasında. Bilindiği gibi hava ulaşımından, demiryolu ulaşımına kadar rahatlığı var. Bütün bunlar göz önüne alındığında, buranın hastaneyi en uygun yer olduğu gözlemlenmektedir.

Zonguldak ilimize hastane şu anda acil olarak gerekmeyebilir. Ancak Bölge Hastanemizin yapılması girişimi çok olumludur. Bunun için bizler her türlü arsa yardımını yapacağız, gerekirse tapulu yerlerimizi veririz. Yeter ki bölgemize ve beldemize olumlu birşeyler yapılsın.

İleriye dönük benimde belediye olarak büyük projelerim var. Ancak parasızlık belimizi büküyor. Elimiz kolumuz bağlı.

Hastane buraya yapıldığında Zonguldak sıkışmışlıktan kurtulur, şehir kanatlanmış olur.

Kısacası ben ve belediye, Bakacakkadı halkı ile her zaman yer konusunda yardımcı olacağız. Teklif geldiğinde hiç tereddüt etmeden de değerlendireceğiz” dedi.

Haber kaynağı:devrekpostasi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-04-07
Bu haber 1610 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 454
  Toplam: 5607861
   Online :

  45 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama