Devrek Postası Gazetesinden kitap kampanyasına destek

Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu tarafından geçtiğimiz ay başlatılan kitap kampanyasını Devrek Postası gazetesi yazarları da desteklediler. Gazete yazarları Şenol Balcı ve Hamit Kalyoncu kütüphanelerinde bulunan bazı ansiklopedi ve kitapları Gökçebey MYO yetkililerine teslim ederek kampanyaya destek oldular.
Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ve Öğretim Görevlisi Erdal Kara’ya kitapları teslim eden gazete yazarları böyle bir anlamlı kampanyaya destek olduklarından dolayı mutluluk duyduklarını, kampanyayı düzenleyen Gökçebey MYO yetkililerini de kutladıklarını belirttiler. Ayrıca  yazar Hamit Kalyoncu kendi yazmış olduğu üç adet kitabı da Gökçebey MYO müdür ve müdür yardımcısına  hediye etti.
Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Erdal Kara’da Devrek Postası gazetesi yazarlarına kampanyaya destek oldukları için teşekkür etti. Kara, Gökçebey MYO’nun 200’ün üzerinde öğrencisinin olduğunu, 7 öğretim görevlisinin bulunduğunu, Halkla İlişkiler, İşletme, Teknik Programlar ve İktisadi ve İdari programlar olmak üzere 4 bölümden oluştuğunu belirtti.
Gökçebey MYO Müdür Yardımcısı Erdal Kara, Çanakçılar Ailesinin okullarına büyük destek verdiklerini sözlerine ekledi.

Haber Kaynak : Devrek postası

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-03-25
Bu haber 2450 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 87
  Toplam: 5551558
   Online :

  41 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama