Gökçebey Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanlık Seçimini Recep Özer Kazandı

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde Şoförler ve Otomobilciler Odası, olağan kongresini 27.02.2010 Cumartesi günü selim Özdemir’in kahvehanesinde saat 13.30 ‘da gerçekleştirdi. Üç liste ile çekişmeli geçen başkanlık seçimini mevcut başkan Recep Özer 67 oy’la güven tazeleyerek başkan seçildi
Yapılan kongrede divan başkanlığına Zonguldak Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşku, kâtip üyeliklerine Gökçebey Esnaf ve Sanatkârlar Odası Ali Çetin, Kadir Başlı seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongre gündem maddelerinin okunması ile devam etti.
Gökçebey Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığa aday olan Recep Özer, Kemal Başoğlu ve Saffet Okumalı kısa birer konuşmaya yaparak birbirlerine başarılar dilediler. Daha sonra seçimlere başlandı.
 Seçim sonuçlarına göre: Gökçebey ilçesinde Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 186 üyeden 152’nin oy kullandığı seçimde 141 oy geçerli sayılırken,11 oy geçersiz olarak değerlendirildi. 3 başkan adayının yer aldığı kongrede 152 oy’un; 67’ini Recep ÖZER, 47’ni Kemal BAŞOĞLU ve 27’sini Saffet OKUMALI alırken 11 oyda geçersiz sayıldı.

Gökçebey  Şoförler ve Otomobilciler Odası Recep Özer Başkanlığında Yönetim Kurulu asil üyeliklerine:  Erol KİRAZ, Mehmet BAYOĞLU, Cevat AKOĞLU,
Canip SARAÇBAŞI, Fedai ELİCORA ve Hüseyin GENÇEL seçildi.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine: Yaşar KURTOĞLU, Barış TÜLÜBAŞ, Hasan YAMAKÇIKLI, Hüseyin GENÇ, Erkan SENER KODAMAN, Aydoğan KAYABAŞLI ve Özcan BİÇİCİ seçildi.

Denetim Kurulu Asıl Üyeler: Murat TÜRKÖZ, Murat DEMİRTAŞ ve Sedat ARSLAN seçildi.

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: İskender ESERLİ, Erdal Bostancı ve Nevzat ELİÇORA seçildi.

Kongre sonucunun açıklanmasının ardından kısa bir konuşma yapan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Özer, Arkadaşlarımıza daha iyi hizmet vermek için seçime girdik. Her zaman şoförlerimizin yanında olacağız ve sorunları bire bir çözeceğiz.  Bizlere güvenerek destek veren tüm şoför arkadaşlarımıza teşekkür ede-rek Gökçebey’e hayırlı ve uğurlu olsun.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-02-27
Bu haber 1916 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 324
  Toplam: 5616114
   Online :

  80 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama