“Ah Bu Çocuklar”ve“İbret” adlı Tiyatro oyunları sahnelendi

Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gökçebey ilköğretim okulu, Atatürk İlköğretim okulu, Cumhuriyet İlköğretim okulu  ve Çok programlı Lise okul aile birliği başkanlarının organize ettiği, Yeni İstanbul Tiyatrosu  Oyuncuları tarafından ortaya konulan  “Ah Bu Çocuklar”  ve  “İbret” adlı tiyatro oyunları sahnelendi
Gökçebey İlköğretim Okulu Çok Amaçlı Salonunda gündüz öğrencilere yönelik  “Ah Bu Çocuklar” oyunu, akşam da büyüklere yönelik  “İbret” adlı oyun Yeni İstanbul Tiyatrosu  Oyuncuları tarafından başarıyla sahnelenen oyuna öğrencilerin ve halkın ilgisi büyük oldu. Oyunda İçki, Kumar ve uyuşturucu müptelası çocuk sahibi bir ailenin dramının anlatıldığı “İbret” adlı oyunda seyirciler çok duygusal anlar yaşadılar. Komedi ve dramın bir arada işlendiği oyunda Yeni İstanbul Tiyatrosu oyuncuları izleyicilerden tam not aldılar.
Gökçebey İlköğretim Okulu Çok Amaçlı Salonunda sergilenen oyuna İlçe Kaymakamı Çetin Kılınç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı. Sahnelenen oyunun sonunda Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç oyunculara çiçek takdim etti.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-02-24
Bu haber 2098 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1024
  Bugün : 663
  Toplam: 5606680
   Online :

  78 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama