Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Zonguldak’a geliyor.

 AK Parti Zonguldak il başkanlığından yapılan açıklamada Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay 15 Ocak 2010 Cuma günü Devlet Tiyatrosu’nun açılışını gerçekleştirmek üzere Zonguldak’a gelecek. Ak Partiden yapılan açıklama şöyle “Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Ertuğrul Günay, 15 Ocak 2010 Cuma günü öğleden sonra Zonguldak’a gelerek incelemelerde bulunacak. Açılış ve ziyaretlerde yapacak olan Sayın Bakanımız aynı gün akşam İstanbul’a gidecek.

     Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Ertuğrul Günay, saat 14.00’de Bakacakkadı 100.Yıl Atatürk Hizmet Köyü’nde İl Yöneticileri ve parti Teşkilatımızca karşılanacak. Buradan Filyos Beldesine gidilerek antik Tios kent alanında kazı çalışmalarını inceleyecek. Kazı ekibi arkeologlardan bilgi alacak. Saat 16.00’dagelerek TTK’ya ait Eğitim Ocağı’nda maden Müzesi olarak yapımı planlanan sahada incelemelerinin ardından Valiliği ziyaret edecek.

      Valilikten sonra Belediye başkanını ve AK parti İl Başkanlığı’nı da ziyaret edecek olan sayın Bakanımız Polisevi’nde akşam yemeğine katılacak. Saat 19.00’da da Devlet Tiyatroları tarafından Zonguldak’ta kurulan Zonguldak Devlet Tiyatrosu’nun açılışını gerçekleştirecek. Kültür ve Turizm Bakanımız saat 19.30 sıralarında Zonguldak’tan İstanbul’a gidecek”.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-01-14
Bu haber 1728 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 202
  Toplam: 5615992
   Online :

  59 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

naz 2010-10-12 :

tebrik ederim bakanımızı.. herkes haddini bilsin TÜRKİYE'ye gelmek o kadar basit olmamalı..


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama