AK Parti İl Teşkilatı TBMM ‘de ve Genel Merkez’in konuğu oldu

        Adalet ve Kalkınma Partisi  İl Başkanı Hamdi Uçar’ın Başkanlığında  İl Teşkilatına mensup 40 kişiden oluşan bir heyetle Ankara’ya giderek TBMM ve AK Parti Genel Merkezi’nde bir seri ziyaret ve görüşmeler yaptı.
        Ankara’ya giden  AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar’ın Başkanlığındaki heyette İl Birim Başkanları, Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe ve Belde Başkanları , Kadın ve  Gençlik Kolları başkan ve yöneticileri yer aldılar.  Zonguldak teşkilatı ilk önce TBMM’ de AK Parti Grup Başkanlığı salonda Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın haftalık açıklamasını izledi. AK Parti TBMM Grup salonunda Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Fazlı Erdoğan tarafından karşılandılar. Başbakanımızın 2009 yılı değerlendirmesiyle 2010 yılına ilişkin hedefleri ve SSK, Bağkur emeklileriyle, dul ve yetim aylıklarına yapılan iyileştirmelere ilişkin açıklamalarını diğer illerden gelenlerle birlikte alkışladı.
        AK Parti Zonguldak heyeti, Bölge Milletvekillerimizden TBMM eski Başkanı sayın Köksal Toptan ve Fazlı Erdoğan tarafından onurlarına verilen yemekte bir araya geldiler. Yemeğin ardından Köksal Toptan TBMM’deki odasında ziyaret edildi. Toptan, hükümetimizin 2010 yılı hedefleri ve emeklilere yapılan zammı değerlendirerek hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Zonguldak heyeti daha sonra Milletvekilimiz sayın Fazlı Erdoğan ile birlikte AK Parti Genel Merkezini ziyaret etti.

       

Zonguldak heyeti, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı MKYK ve MYK üyesi, Teşkilatlandırma Genel Başkanı Ekrem Erdem ile Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu’nun Başkanlığındaki toplantıya katıldı. İl Başkanı Hamdi Uçar ve heyette bulunanlar kendilerini tanıttıktan sonra Genel başkan Yardımcısı ve Teşkilatlandırma Genel Başkanı Erdem ile yardımcısı Müezzinoğlu, teşkilat çalışmalarıyla 2011’de yapılacak Genel Seçimlere ilişkin çalışma programı hakkında ayrıntılı bilgi verdiler. AK Parti Zonguldak heyeti, Genel merkezde diğer birim başkanlarını da ziyaret ettikten sonra gece Zonguldak’a döndü. İl Başkanı Uçar, Ankara ziyaretinin çok yararlı olduğunu belirterek,’’Başbakanımızın da grup toplantısında kamuoyuna açıkladığı gibi 2010 yılı hedeflerimizi gerçekleştirerek Genel Seçimlere kadar hizmetlerimizi yerine getirme inancı ve gücümüzle  bölgemizde de gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz.’’dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-01-06
Bu haber 1594 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 324
  Toplam: 5613824
   Online :

  88 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama