İstanbul Zonguldaklılar Derneği 2009 yılı değerlendirme toplantısı yaptı

İstanbul’daki Zonguldaklılar hem 2009 yılını değerlendirdi hem de çekiliş heyecanı yaşadılar İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan dernek lokalinde, İstanbul Zonguldaklılar Derneği’nin geçen yılın değerlendirme toplantısı yapıldı. Birçok Zonguldaklının katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan İstanbul Zonguldaklılar Derneği Başkanı Orhan Bayraklı, katılanların yeni yılını kutladı. Bayraklı, konuşmasına şöyle devam etti “2009 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakmış bulunmaktayız. Geçen yılbaşı itibariyle siz Zonguldaklı hemşerilerimiz için birçok organizasyon düzenledik. 2009 yılı içerisinde: Piknik şöleni, canlı yayın, kahvaltı, bayanlar günü, bayram organizasyonları ve sağlık ile ilgili çalışmalar gerçekleştirdik. Ayrıca üyelerimizin çeşitli sıkıntıları olduğunda yardımlarımızı esirgemedik ve her türlü ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık. Aidatlarını ödeyen üyelerimize çeşitli eşyalar ile ödüllendirdik.” Dedi.

“Kendimize ait dernek binası almak istiyoruz”
Bayraklı, 2009 yılında gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerden bahsettikten sonra 2010 yılında gerçekleştirmek istedikleri birçok organizasyonların olduğunu belirtti. Bayraklı, ilk olarak altıncı ayda piknik şöleni yapacağını söyleyerek önümüzdeki haftalarda piknik alanının belirlenecek diyerek 2010 yılında en çok istediği şeylerden biride kendilerine ait dernek binalarının olmasını istemesiydi. Ayrıca eğitim, spor gibi sosyal alandaki faaliyetlerinin olacağını da açıklandı.
Bayraklı’nın konuşmasından sonra aidatlarını ödeyen üyelere tişört dağıtıldı. Toplantı sonrası derneğe katkı amaçlı hediye çekilişi gerçekleşti. Bayraklı, çekiliş sonrası: Eğitimci-yazar İsa Muslubaş’a, ve Çaycuma Süt, Emir Tekstil, Taha Tekstil, Ece Elektrik, Ece Nalbur, Korkmaz ve Çakıcı Mobilya’ya sponsor oldukları için teşekkür etti. İstanbul Zonguldaklılar Derneği 2009 yılı değerlendirme toplantısına katılan üyeler ise Başkan Orhan Bayraklı’ya çalışmalarından dolayı teşekkür ederek 2010 yılında da bu çalışmalarının devam etmesini istediler.

Haber: Mustafa Gökdemir


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2010-01-04
Bu haber 1785 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 177
  Toplam: 5611898
   Online :

  75 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama