Uçar, Zonguldak–2009 Genel Değerlendirme Toplantısı Yapacak

        Ak Parti İl Başkanlığı Tanıtım Medya Başkanlığı'nca yapılan yazılı açıklamada Ak Parti İl Başkanı Hamdi Uçar'ın Salı günü 'Zonguldak-2009 Genel Değerlendirme ve 2010 yılı hedefleri' toplantısı yapacağı bildirildi. Milletvekillerinin de katılımıyla gerçekleşecek toplantını ardından Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Vergi Dairsi Binası önünde aşure dağıtımı yapılacağı belirtildi.
Partiden yapılan yazılı açıklama şu şekilde: " Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar tarafından Milletvekillerimizin de katılımıyla ''Zonguldak-2009 Genel Değerlendirme ve 2010 yılı hedefleri'' Toplantısı 29 Aralık Salı günü yapılacak.
Ak Parti İl Başkanlığı toplantı Salonunda saat 11.00'de yapılacak toplantımızda hükümetimizin ekonomik, siyasal, sosyal programı uyarınca Zonguldak'a yapılan yatırımlar, devam eden ve gerçekleştirilecek projeler, 2010 yılı bütçesi ve hedefleri,  Demokratik Açılım,  Milli Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Projesi hakkında genel değerlendirme yapılacak. Basın toplantısının ardından İl teşkilatımız ve Kadın kolları birimimizle birlikte Zonguldak Karaelmas Vergi Dairesi önünde halkımıza aşure ikram edilecek. 
TBMM'de Bütçe görüşmelerinin tamamlanması nedeniyle Milletvekillerimiz Sayın Fazlı Erdoğan ve Polat Türkmen Ankara'dan Zonguldak'a gelerek İl Başkanlığında düzenlenen,''Zonguldak-2009 Genel Değerlendirme Basın Toplantısı'na katılacaklar.  Basın toplantısının ardından Milletvekillerimiz, İl Teşkilatımızın Kadın Kolları Başkanlığımızla birlikte düzenlediği aşure etkinliğine katılacaklar."

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-12-27
Bu haber 1610 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 584
  Toplam: 5607991
   Online :

  61 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama