AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar Gökçebey’de Köy Muhtarlarıyla Toplantı Yaptı

Gökçebey AK Parti İlçe Başkanı Zeki Usluoğlu tarafından ilçe teşkilat binasında düzenlenen toplantıda köy muhtarlarının sorunları masaya yatırıldı.
Toplantıya; AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, İl Yönetiminden Sevgi Kurtoğlu ve Vedat Emeksiz, Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Zeki Usluoğlu, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Tahir Karaadak, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Kenan Çetinoğlu, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Sadi Uyar ve köy muhtarları katıldı.
Toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Zeki Usluoğlu,” köylere yapılanları ve yapılmayanları görüşmek üzere toplandıklarını ve köylere büyük hizmet ettiklerini belirterek muhtarların emrinde olan bir teşkilat olduklarını” söyledi.
İl Genel Meclis Üyesi Kenan Çetinoğlu,”Göreve geldikleri günden bugüne ilçemize bağlı tüm köy muhtarları ile devamlı diyalog içinde olduklarını ve köylerimizin acil çözüm bekleyen sorunların çözümünde başarı elde ettik.  Bu arada bildiğiniz gibi ilçemizde 15.07.2009 tarihinde bir sel felaketi yaşadık. Yaşanan bu sel felaketinde köylerimizdeki bazı grup yollarında hasar görmüştü. Bu yollarımızı eski haline getirebilmek için elimizden gelen çalışmaları yaptık. Yapamadıklarımızı da 2010 yılı hizmet proje kapsamına alarak köylerimize hizmet yapmaya devam edeceğiz. dedi.
Toplantıda köy muhtarları tek tek söz alarak köylerindeki sorunlarını ve acilen çözüm bekleyen sorunları maddeler halinde anlattılar.
Muhtarların sorunlarını dinleyen ve tek tek not alan AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, İl Genel Meclisinin Gökçebey köylerine güzel hizmet etmesinin sevindirici olduğunu belirterek, kalan sorunların çözümü içinde çalışacaklarını ifade etti. Türkiye tarımda da dönüşüm içinde olduğunu kaydeden AK Parti İl Başkanı Ucar , “Herkes verimli çalışmak zorun da kaynaklarımızı heba etme lüksümüz yok. Genç nüfusu geleceğe iyi hazırlamak zorundayız.  Bunun içinde samimiyetimizle çalışıyoruz. 2009 yılını da İl Genel Meclisimiz Kenan Çetinoğlu kardeşimiz çalışmalarını anlattı. Bizler Gökçebey’in hangi köyün ne sorunu var bu sorunların çözümü noktasında acil olanları öncülük yaparak çözdük ve çözmeye de devam edeceğiz.  Amacımız şehirde olanı köye getirmektir” dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-12-04
Bu haber 1518 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 73
  Toplam: 5671524
   Online :

  68 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama