Ali Uzun’a Gökçebey’de yoğun ilgi

19 dönem Zonguldak milletvekili Başkent Hastanesi Genel koordinatörü Ali Uzun Kurban Bayramın ikinci günü Gökçebey ziyaretinde yoğun il gördü.
19.Dönem Zonguldak milletvekili, Başkent Hastanesi Genel koordinatörü Ali Uzun ile birlikte DP İl Başkanı Hakkı karagüzel ve il teşkilatı, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Cimenoğlu, (eşi) Dilek Çimenoğlu, DP Çaycuma İlçe başkanı Ali Gün Gökçebey DP İlçe teşkilat binasında İlçe Başkanı Recep Aladağ ilçe teşkilatıyla birlikte partili ve partisiz çok sayıda vatandaşlar karşılayarak bayramlaştılar. DP Partinin Hacımusa beldesinde de belde sakinleri ile bir araya gelerek yoğun ilgi ile karşılandılar ve bayramlaşma devam etti. Hacımusa belde sakinleri tarafından DP’li misafirlere yemek ve çay ikramında bulundular.
19 dönem Zonguldak milletvekili Başkent Hastanesi Genel koordinatörü Ali Uzun, “Zonguldak Hacımusa belde sakinlerinden biri hastalığı konusunda gösterdiğimiz yakından dolayı bize teşekkür ediyor. Bizler gerek siyasette gerek ise şuan ki Başkent Hastanesi Genel koordinatörü görevim esnasında sadece Zonguldak halkına değil Türkiye’nin her tarafından gelen insanlara elimizden gelenleri yaptık. Kurban Bayramı sebebiyle yaptığım ziyaretlerde bizleri yoğun ilgi ile karşılayan başta Gökçebey halkına ve hacımusa belde sakinlerine içten teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek Kurban Bayramını kutladı.
19 dönem Zonguldak milletvekili Başkent Hastanesi Genel koordinatörü Ali Uzun daha sonra Çanakcılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çanakcı’yı ziyaret ederek bayramını kutladı. 19 dönem Zonguldak milletvekili Başkent Hastanesi Genel koordinatörü Ali Uzun Kurban Bayramın ikinci günü Gökçebey ziyaretinde yoğun il gördü Ardından Devrek’teki bayram kutlama programına katılmak üzere Gökçebey’den ayrıldı. 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-11-28
Bu haber 1817 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 111
  Toplam: 5671562
   Online :

  76 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama