Gökçebey Ak Parti'de Bayramlaşma

Kurban Bayramın ikinci günü Gökçebey Ak Parti’de bayramlaşma töreni yapıldı.Törene: Ak Parti Zonguldak milletvekili Köksal Toptan, Ak Parti Zonguldak milletvekili Polat Türkmen, Ak Parti Zonguldak il Başkanı Hamdi Uçar, Gökçebey Ak parti ilçe Başkanı Zeki Usluoğlu ve ilçe teşkilatı, Ak Parti Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Kenan Çetinoğlu, Ak Parti Gökçebey Belediye Meclis Üyesi Sadi Uyar, merkez ve köy muhtarları ile partili ve partisiz davetli konuklar katıldı.
Gökçebey Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Zeki Usluoğlu ilçenin sorunlarını ve çözümü konusunda kısa bir konuşma yaptı. 
Ak Parti Zonguldak milletvekili Köksal Toptan, Ak Parti Zonguldak milletvekili Polat Türkmen, Ak Parti Zonguldak il Başkanı Hamdi Uçar Gökçebey’de partide bayram törene gelenlerin Kurban Bayramını kutlayarak bazı vatandaşlarında sorunları dinlediler.
Ak Parti Zonguldak milletvekili Köksal Toptan merkez ve köylerdeki çalışmalarla ilgili İl Genel Meclis Üyesi Kenan Çetinoğlu kısa bilgilendirme konuşması yaptı.
Belediye Meclis Üyesi Sadi Uyar Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan’a “Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesinin Gökçebey’de Kazandırılması için destek istedi. Uyar kendisinin belediye meclisine teklif verdiğini ve teklifte Üçburgu Dokap 100 yıl ilköğretim okulunun bulunduğu 9300 metrekarelik arsanın kullanımının İlköğretim eğitim alanından çıkarılarak Orta öğretim kullanın alanı olarak imar tadilatının yapılması istediğini,  imar tadilatı gerçekleştiği takdirde Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesini buraya yapıldığında 100 yıl Atatürk Tatil köyü ilçemize yakın uygulaması da daha kolay olacağını” belirtti.
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan Belediye Meclis Üyesi Sadi Uyar’a,” bu konu ile ilgili yakından ilgileneceğini” açıkladı.
Doğru Haber Gazetesi Bölge Temsilcisi Latif Aydemir Ak Parti Zonguldak milletvekili Köksal Toptan’a,” Sayın başkanım ilçemizde çalışmaları ile halkın sevgisini kazanan ve sayın Valimiz Erdal Ata ile Gökçebey Kaymakamı Çetin kılınç tarafından da takdirname alan İlçe Emniyet Amir vekili Adil Akkaya’nın Devrek’e ani tayinin çıkartılması olayı ilçe halkını üzmüştür. Akkaya’nın ilçemizde kalması için sizlerin desteğini bekliyoruz” dedi.
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan Gazeteci latif Aydemir’e,” İlçe Emniyet Amir vekili Adil Akkaya’nın tayini Devrek’e çıktığı konusunda hiçbir bilgim yok ancak bu konuyu vali Erdal Ata ile görüşeceğim” dedi. 
Ak Parti Zonguldak milletvekili Köksal Toptan, Ak Parti Zonguldak milletvekili Polat Türkmen, Ak Parti Zonguldak il Başkanı Hamdi Uçar Bayram ziyaretleri programı dâhilinde Gökçebey’den ayrılarak Çaycuma’ya hareket ettiler.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-11-28
Bu haber 1619 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 194
  Toplam: 5551665
   Online :

  84 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama