Gökçebey İlçe Emniyet Teşkilatında Hummalı Çalışmalar Devam Ediyor

           Gökçebey’de başarılı çalışmalara imza atan, sevilen İlçe Emniyet Amir Vekili Adil Akkaya hummalı çalışmalarını devam ederken ani tayini Devrek’e çıkması ilçede üzüntü yarattı. Emniyet binasının yanı başına İlçe Emniyet Amir Vekili Akkaya tarafından kısa zaman önce yapımına başlanan ve tamamlama aşamasında olan ek binada,’ Misafirhane, lokal, müştemilatı ve arşiv” olarak kullanılacak. Yeni kalorifer kazanı ve tesisatı çalışmaları devam ediyor. Bütün bu çalışmalar İlçe Emniyet Amir vekili Adil Akkaya’nın ‘güler yüzü ve tatlı dili’ ilçe halkı ile iç içe olması ve ilçe halkının maddi-manevi destekleri ile kısa zamanda tamamlanarak halkımızın ve polis teşkilatın hizmetine sunulacak.
Gökçebey İlçe Emniyet Amir Vekili Adil Akkaya önderliğinde emniyet binasının içi ve dışı boyanarak, güvenlik (iç ve dış)  kamaraları takılarak emniyet binası ve cehresi yeni bir görünüme kavuştu.
Gökçebey’de İlçe Emniyet teşkilatının güzel halk ilişkileri neticesinde emniyet binasında eksikliklerin tamamlanarak ilçe halkına hizmetine sunuluyor

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-11-12
Bu haber 1756 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 689
  Toplam: 5613252
   Online :

  106 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama