Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer 12 Kasımda Zonguldak’ta

           AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer`in 12 Kasım Perşembe günü Zonguldak`a geleceğini bildirdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer’in programı ve Zonguldak ziyareti hakkında bilgi veren Uçar şunları kaydetti:“Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Ömer Dinçer 12 Kasım 2009 Perşembe günü Zonguldak’a gelerek inceleme ve ziyaretlerde bulunacak. Amele Birliği Başkanlığı Danışma Kurulu Toplantısı’na da katılacak.
           Sayın Bakanımız Zonguldak il sınırında karşılanacak. Zonguldak Valiliğini ziyaret ettikten sonra Genel Maden İşçileri Sendikası Şemsi Denizer Salonu’nda Amele Birliği Başkanlığı’nın Danışma Kurulu Toplantısı’na katılacak. Sayın Bakanımız onuruna verilecek yemekten sonra Türkiye Taş Kömürü Kurumu’na ait Kömür üretim ocağına inecek. TTK yetkililerinden Bölgede kömür üretimi ve çalışmalar hakkında bilgi alarak maden işçileriyle görüşecek. Sayın Bakanımız Maden ocağındaki incelemelerinden sonra Çalışma ve Sosyal
 Güvenlik İl Müdürlüğü, İşkur İl Müdürlüğü, Bölge Çalışma Müdürlüğü’nü ziyaret edecek. AK Parti İl Başkanlığını da ziyaret ederek İl Yöneticileri ve partililerle görüşecek olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Ömer Dinçer Ankara’ya dönecek.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-11-10
Bu haber 1379 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 818
  Bugün : 1337
  Toplam: 5611456
   Online :

  79 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama