Gökçebey’de Deniz Temiz Semineri Düzenlendi

               Gökçebey’de Milli Eğitim Bakanlığı ile Deniz Temiz Derneği arasında imzalanan protokol kapsamında deniz temiz semineri düzenlendi. Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Çok Programlı Lise konferans salonunda düzenlenen seminere Gökçebey’deki tüm okullardan ikişer öğretmen katıldı. Bu öğretmenlerin daha sonra okullarında öğrenim gören öğrencilerin, çevre ve denizlerin hayatımızdaki yeri ve önemi, çevre ve deniz kirliliği, bu kirliliklerin önlenmesine yönelik bilinçlendirme ve duyarlılıklarının artırılması yönünde eğitim verecekleri öğrenildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen’in de ziyaret ettiği seminer çalışması sırasında Mahmut Eyilik tarafından kendisine deniz temiz projesini anlatan kitapçık hediye edildi ve deniz temiz derneği rozeti takıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gülşen yaptığı konuşmada ‘’ Her geçen gün insanlığın geleceğini daha ciddi bir şekilde tehdit eden çevre kirliliği konusunda çocuklarımızın bilinçlendirilmesinin önemine dikkat çekerek, bu konudaki faydalı çalışmalarından dolayı Mahmut Eyilik ve Deniz Temiz Derneği mensuplarına teşekkür etti.’’

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-11-10
Bu haber 1796 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 485
  Toplam: 5607892
   Online :

  71 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama