Uçar’ın 10 Kasım Mesajı

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Ulu önder Atatürk’ün vefatının 71.yıldönümü Nedeniyle bir anma mesajı yayınladı.

İl Başkanı Uçar’ın mesajı şöyle:
‘’Büyük önderimiz ve muasır medeniyet yolunda en büyük yol göstericimiz, yüreğimizde sonsuza kadar yer alan  Gazi Mustafa Kemal’i  vefatının 71.Yıldönümü olan  10 Kasım’da  rahmet, minnet ve  özlemle anıyoruz.. Küresel krize rağmen dünyanın 17, Avrupa’nın 6.büyük ekonomisi haline yükselmemiz, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nin daimi ülkesinden biri olmayı başaran Türkiye’miz O'nun gösterdiği muasır medeniyetleri aşma hedefine doğru, büyük bir seferberlik içinde koşmaktadır. Cumhuriyet değerlerimizi her türlü siyasi ve toplumsal uzlaşma ve paylaşma kültürümüzle ülkemizin sorunlarını çözme gayretimizle, demokrasimizi çok daha güçlendirmek için çok çalışıyoruz.

Günümüzde Demokratik açılım ve Milli Birlik projemizi halkımızla paylaşırken Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ü ebediyete uğurladığımız bugünü, onun mücadele heyecanını bir kez daha yaşıyor, hissediyoruz. Fikirlerini çok daha iyi anlıyoruz.

 Bu duygu ve düşüncelerle 71 yıl önce ebediyete uğurladığımız devletimizin kurucusu, milletimizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, rahmet ve minnet ve şükranla, özlemle birkez daha anıyoruz.’’

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-11-09
Bu haber 1503 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 248
  Toplam: 5613748
   Online :

  66 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama