TDH Gökçebey İlçe Kurucu Teşkilatı Oluşturuldu

             İstanbul’un Şişli İlçe Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün öncülüğünü yaptığı Türkiye Değişim Hareketi, Zonguldak Gökçebey ilçe başkanı Necati Aratoğlu,” ilçe teşkilatımız ve hacımusa belde teşkilatımız hazır. Bakacakkadı Belde teşkilatı ise önümüzdeki günlerde belirleneceğini”  açıklandı.
         Türkiye Değişim Hareketi Gökçebey İlçe Başkanı Necati Aratoğlu,” Ülkemizin ve ilçemizin sorunlarına çözmeye talibiz “diyerek sözlerine şöyle devam etti.
Aratoğlu, Mustafa Sarıgül’ün öncülüğünde iktidara talip olacaklarını vurgulayarak, "Türkiye Değişim Hareketi’nin tüzüğüne, ülkemize bakış açısına, insanlarımıza iş, aş ve gelecek sağlayacağına olan inancım nedeniyle aranızdayım. Arkadaşlarımla birlikte iyiyi, güzeli, barışı, bolluğu aramak için birlikteyiz. Kapımız ve gönlümüz sonuna kadar açıktır. Diğer rakibimiz partilerle demokratik kurallar içerisinde yarışacağız. Dertlere derman olmak için iktidar olmayı hedefliyoruz.  Bu anlamda bizlerle beraber olmak isteyen herkese kapımız açıktır. Gökçebey ilçe teşkilat başkanı olarak teşkilatımız hazır, Belde olarak Hacımusa belde teşkilatımızı da yapmış bulunmaktayız. Bakacakkadı belde teşkilatımızı da en kısa zamanda belirleyeceğiz” dedi. 
Türkiye Değişim Hareketi, Zonguldak Gökçebey ilçesi teşkilatı Necati Aratoğlu Başkanlığında yönetim şöyle:
Necati Aratoğlu, Hidayet Seferoğlu, Recep Aydemir, Mahir Bostancı, Baki Özdemir, Canip Kayacık, Sefer Ortabaş, Engin Oktay, Erdoğan Ala ve Cafer Kökgöz.
Türkiye Değişim Hareketi, Hacımus Belde Teşkilatı Muzaffer Saraçbaşı başkanlığında yönetim şöyle:
Muzaffer Saraçbaşı, Ramazan Kayalık, Satılmış Saraçbaşı, Mehmet Anbarlı, Hasan Köseoğlu, Sezai Saraçbaşı, Satılmış Kara ve Yılmaz Saraç.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-11-01
Bu haber 2126 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 348
  Toplam: 5613848
   Online :

  91 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama