Gökçebey'de Fener Alayı Düzenlendi

                Gökçebey İlçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 86.Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri Kapsamında Fener Alayı Düzenlendi.Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç önderliğinde Karaelmas Üniversitesi Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı Meslek Yüksek Okulu tarafından organize edilen Fener Alayı Perşembe akşamı saat 18.30 da M.Y. O’nun önünden başladı.  Fener alayı programına Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç, daire amirleri, oda ve dernek başkanları ve çok sayıda ilçe  halkı katıldı.
Ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle meydanda toplanan yaklaşık 300 kişi, 10. Yıl Marşı eşliğinde Hastane karşısında meydana doğru yürüdüler. Ve orada il kez halk konseri verildi. 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-10-29
Bu haber 1793 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 54
  Toplam: 5611775
   Online :

  42 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

m.ç 2009-10-30 :

eksıklerın cok olmasına ragmen hersey guzeldı.gokcebey z.k.ü ögrencilerinin yaptıgı adılık terbıyesızlık dısında GOKCEBEY Ç.P.L nin cocukları o soguk havada saatlerce bekletılıp sonrada bız bunlarla yurumeyız kendımız yuruyecegız gıbı soylemlerın yayılması onların halkın gozundekı notunu bır kez daha eksıye cekmıstır.GOKCEBEYDE onlardan kazanc elde eden saten bır ıkı esnaf var onların dısında kımseye lıra faydaları oldugunu dusunmuyorum


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama